Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mozgalmak és a BLM...

Az LMBTQ mozgalmak és a BLM értelme egy “Short lives matter” mozgalomnak ami az alacsony emberek egyenjogúságát hirdeti?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok 22 éves fiú létemre nem érem el a 170-et és emiatt sokszor ért diszkrimináció. A középiskolában is folyton cseszegettek, mert én voltam a legkisebb. Érzem, hogy az emberek megvetnek, kevesebbnek tartanak emiatt.

Sok lány azt mondja, “a férfi 180cm felett kezdődik”. Ez diszkrimináció.

Mivel más ez, mint az LMBTQ-sok meg a feketék kiközösitése? Semmivel. De mi nem számítunk egyáltalán?

Szerintem szükség lenne egy mozgalomra ami minket képvisel.



2020. jún. 13. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne problémázz rajta és akkor majd jobban mennek a dolgok!
2020. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az én évfolyamban volt egy srác aki jó egy fejjel alacsonyabb volt nálam pedig én 155cm vagyok és ő volt a legnépszerűbb. Úgy tudom házas és van két gyereke. De érettségi óta nem találkoztunk
2020. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Néhány kivétel van, de a legtöbbet diszkriminálják.

Meg viccelődnek is, pl itt ez a zsiráfos mém

[link]


Ez miben más, mint a rasszizmus?

2020. jún. 13. 17:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Balkezesek és alacsonyak az új világrendért!
2020. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És a kétbalkezesek vezetőnek!
2020. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rövid életről nem egészen az alacsonyak jutnának eszembe.
2020. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Az élet szemléleteden változtass ha nem veszed fel sőt te magad csinálsz viccet a dologból nem tudnak majd piszkálni vele.

Van törpenövésű ismerősöm semmi baja az életével. Nekem hormonális problémából adódóan test súly problémám van. 40kg pluszom van úgy hogy diétázom sportolok. Mindent megteszek hogy jobb legyen a helyzetem, sokáig voltam gúny tárgya de amikor elkezdtem magamból poént csinálni kivetem az emberek kezéből a fegyvert

2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Én alacsony,balkezes,introvertált,meleg vagyok.


Ehhez mit szólsz?:)

2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Itt nem az én életszemléletem a lényeg, hanem hogy az emberek kevesebbnek tartják azokat, akik nem érik el az átlagmagasságot. Partnerkeresésnél, állásinterjúkon alapból hátrányból indulunk. Ennek a helyzetnek véget kell vetni.

2020. jún. 13. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Én még mindig 155cm vagyok és nem vettem észre hogy hátrányból indulnék.
2020. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!