Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 65 év alatt önkéntes lesz,...

Ha 65 év alatt önkéntes lesz, hogy Ki akarja beoltani magát, ti beoltatnátok magatokat? Írhattok kort is,miért v miért nem?!

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha a koronavírusra vonatkozik, akkor nem, mert ez egy jelentéktelen, enyhe lefolyású vírus, ami csak az egyéb súlyos betegségekben szenvedőkre jelent veszélyt, ráadásul az oltás valódi célja valószínűleg az, hogy valamit bejuttassanak minden ember szervezetébe, amit egyébként nem akarnánk. Hogy mit, azt csak találgatni lehet. Viszont éppen ezért biztos, hogy kötelezővé fogják tenni.
2020. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
1es, csak kíváncsiságból: nem tudom tudod-e, ha nem, akkor szólok, hogy kaptál egy rakás védőoltás már - ahogyan mindenki más. Ha be akarnának juttatni valamit, akkor miért nem teszik/tették meg a kb. féltucat vagy több kötelező védőoltás valamelyikével? Tényleg érdekelne a konteósok logikája.
2020. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
#2 Olyan védőoltás tudtommal nincs, ami az egész világon minden országban, mindenki számára kötelező. Ez lesz az első.
2020. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Az önkéntes oltásnak nincs értelme. Ez olyan, mint a szelektív hulladékgyűjtés, vagy a szavazás. Ha senki más nem csinálja rajtad kívül, akkor a hajadra kenheted.


Önkéntes oltásoktól nem fog nyájimmunitás kialakulni, saját magam miatt meg nem aggódom, úgyhogy vagy legyen kötelező vagy hagyjanak békén.

2020. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Kiegészítés, csak hogy érthető legyen: önkéntes oltásra azok a vakcinák jók, amik nemigazán fertőzőek, viszont veszélyesek. Tetanusz, veszettség stb.
2020. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Mért oltatnám? Nem ettem én meszet.
2020. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Én kétlem, hogy lesz annyi oltóanyag belátható időn belül, hogy a veszélyeztetett rétegen kívűl is meg tudja kapni bárki. Ha mégis, akkor természetesen beadatnám, mivel úgy alakul ki a védelem társadalmi szinten, ha minél többen immunisak.
2020. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Természetesen beoltatnám magam. Mert nem vagyok idióta. És mert nem szeretném átadni az idős vagy krónikus beteg családtagjaimnak, akiket szeretek, és eszemben sincsen meggyilkolni őket a felelőtlenségemmel.
2020. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem oltatnám be magamat. Azért, mert ilyen gyorsan nem tudják letesztelni a hosszú távú hátasokat. Egy vakcina teszteléséhez évek kellenek. Kitudja milyen mellékhatása lesz mondjuk 5 év múlva. Majd egy 10 év múlva már biztonságosan tudod oltatni magad.
2020. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Látszik a válaszokon, hogy fogalma sincs senkinek, hogy mire való az oltás. Nem a veszélyeztetetteket kell beoltatni, hanem a szuperfertőzőeket.
2020. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!