Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz méltó...

Szerintetek a Fidesz méltó módon elégtételt vett Trianon 100-adik évfordulóján?

Figyelt kérdés

2020. júniús 4.-én Csongrád megyét átnevezték Csongrád-Csanád megyére, valamint pár percre megállt az ország és néma csenddel emlékeztünk.

Szerintetek ez méltó leszámolás volt, vagy ti többet vártatok?



2020. jún. 14. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Többet vártam volna
Pont jó volt így, elégedett voltam ezzel
Elég lett volna 1 perc néma csend
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Én nem értem a hadsereg miért nem volt be. Közismert tény, hogy 2020. június 4-én 16:30-ra a megszálló országoknak ki kellett üríteni az állampolgáriakkal beletelített elcsatolt területeket, minden értéket hátrahagyva. Szóval a Felvidék most ott áll üresen, mert csak néhány százezer magyar lézeng a déli területeken.
2020. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Sajnos sokan tényleg így hiszik.

Kérdező! Szerintem nézz utána az "elégtételt venni" és "leszámolás" szavak jelentésének!

2020. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
A FIDESZ mindig méltóan és lyól csinál mindent csak a mocskos hazátlan lipsik akik mást mondanak!
2020. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Trianonról nem lehet méltóan megemlékezni. Nem egy '56-os vagy '48-as forradalom, ahol elmondják a hősi tetteket, ideológiákat. Egy országot kisemmiztek, ez ellen semmit nem tudunk tenni, tehetetlen dühöt érzünk, így meg méltó megemlékezésről nehéz beszélni.
2020. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A neten ezt találtam:. Mindig békésen harcoltak jogaikért, mégis még ma is gyakran találkoznak hátrányos megkülönböztetéssel és megalázással. Pedig „a nemzeti sokszínűség nem veszélyforrást. hanem erőforrást képezhet”, és szükséges, hogy „a térség államai az Európai Unióról szóló szerződés 4. cikkelye szellemében mindannyian ismerjék cl a nemzeti önazonossághoz való jogot alapvető emberi jogként”.
2020. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!