Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a magyar egészségügy Európa egyik sereghajtója?

Figyelt kérdés

A 35-ből 33. Csak a román és az albán rosszabb. Szlovákia, Horvátország, Szerbia is jóval megelőz. Bulgária is egyel előttünk...


[link]



2020. jún. 16. 11:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Szlovákia...eü elláttás terén ugyanott tartanak,mint mi.Emellett havonta 21 ezer ft a tb.Fogorvoshoz ha beülsz,már rögtön a szuriért is fizetsz...sorolhatnám.A covid miatt felárakat is felszámolnak.Tapasztalat...
2020. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Semmi gond, mindig a legrosszabbhoz kell hasonlítani magunkat,így elégedettek lehetünk és már nincs is semmi probléma,lehet menni meghalni az omladozó kórházba .A nálunk jobbakat szigorúan ignorálni kell,hiszen ha nem így tennénk,akkor abba a tévképzetbe ringatnánk magunkat,hogyha a pöffeszkedő multimilliárdos politikusaink és oligarcháik nem rabolnák le az országot ,még akár nyugati színvonalú eü. ellátásunk is lehetne. Az meg hová vezetne ?
2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

10# Az idézet Winston Churchill nevével híresült el nemzetközi szinten, a frappáns mondat eredetét éveken át kutató Werner Barke azonban arra jutott, hogy minden bizonnyal a második világháború alatti német propagandaminiszter, Joseph Goebbels törekvése volt Churchillt hazugnak beállítani, bizonyítandó, hogy a brit vezetés hamis adatokat közöl a német bombázásokról.


Az idézet angolul: "I only believe in statistics that I doctored myself."

Az idézet németül: "Ich glaube nur der Statistik, die ich selbst gefälscht habe."

Maradjunk abban, hogy vagy Churchill volt az eredeti, vagy németek találták ki, hogy Churchillnek tulajdonítsák, de én más forrásokból azt olvastam, hogy ezt bizony Churchill mondta...👍🤫

2020. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Arra gondoljatok h kb 25 éve az oktatas meg az egészségügy nalunk volt a legjobb! Gyurcsanyek leepitettek,politikusok meg gyogyszergyartok meg kormany celja h rossz legyen!


Arrol szól az egész h ne kelljen az allamnak rád költeni csak minimalisat h még épp dolgozni tudjal nem baj ha a beledet huzod közben,dokiknak az a cél h minel szrabb legyen h toljad be a sok lovet a magánrendelesukre.

A gyogyszwrgyartok meg azonnyereszkednek h betegseggyartas legyen h minél tobb gyogyszert vegyél,h sok legyen profitjuk! Ivoviz mergezettsegerol nem is beszelve! Olyan dolgok ezek amiert már reg az utcán kéne tombolni a nepnek!

2020. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Ami még hungarikum az a magyar ápolónők es dokik bunkosaga es közönye! Ugy levaltanam őket mint a sicc!
2020. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Az egesz hatterbol van iranyitva igy külföldről....!
2020. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Maradjunk abban, hogy vagy Churchill volt az eredeti, vagy németek találták ki, hogy Churchillnek tulajdonítsák, de én más forrásokból azt olvastam, hogy ezt bizony Churchill mondta."

Bemásoltad azt, ami engem bizonyít. :DDD

Mellesleg az a más forrás pont arra hivatkozik, amit Goebbels terjesztett.

Az idézetről azért derült ki, hogy hazugság, mivel az angol történelemben nyoma sem volt, amikor ennek eredetét kutatták, viszont németországban volt.

2020. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#8 De ott több a fertőzött is. A halálozási arány itt az egyik legnagyobb a világon.


Én az év felét Horvátországban töltöm(tavasz,nyár), mivel itt születtem, de az itteni egészségügyet jobbnak gondolom azért...

2020. jún. 17. 09:42
 19/25 A kérdező kommentje:
Vagyis a Dubrovniki kórházban jobb ellátást kapok, mint a veszprémiben szoktam...Tavaly nyáron a zágrábiban volt szemműtétem, az is elég vállalható hely volt.
2020. jún. 17. 09:46
 20/25 anonim ***** válasza:

17# nincs konkrétan bebizonyítva, érted! Igen, bemásoltam te nagyeszű azt, hogy így is lehetett(!!!) meg tulajdonképpen úgy is lehetett...Nincsen egyértelmű bizonyíték rá, meg egyszer mondom.

Ha van, állj elő vele...én éppen ezért azt hiszem, és jogom van azt hinni hogy bizonyos Churchill mondta.

Te meg azt hiszed el, amit te gondolsz.

"Werner Barke azonban arra jutott, hogy minden bizonnyal ..."

Ha nem lenne egyértelmű számodra, hosszú kutatás után is annyit tudott megállapítani, hogy MINDEN BIZONNYAL!

2020. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!