Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak lesz elég hitük...

A magyaroknak lesz elég hitük Magyarországban, hogy kilábaljanak a korszakváltó gazdasági világválságból?

Figyelt kérdés

[link]

A magyar fiatalok eddig is mindig a könnyebb utat választották. A tehetségestől kezdve a selejtesig mind kiment külföldre pénzt keresni ha kellett valamire (pl. kocsi amivel lehet villogni). Nem hiszem, hogy annyira hinnének a magyar hazában a mai fiatalok. Inkább hisznek azok is a Nyugatban.

Így hogy fogunk kilábalni ebből a válságból?



2020. jún. 17. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Mert ebben az országban nincs jövő!

Nem is volt soha,nem is lesz!

Csak az átverés volt mindig!

2020. jún. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"A magyar fiatalok eddig is mindig a könnyebb utat választották."


Az ebben a pillanatban fiatalok, vagy a 20 éve, 50 éve, 100 éve fiatalok?

Szerintem azért nem ennyire egyszerű a kérdés, hogy mindenki "kocsiért ment dolgozni".

2020. jún. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Nem látok benne perspketívát. A nemátalakító műtétem már Svájcban lesz úgy is, ha minden jól megy. Mert a kormánynak hála már itt az sem olyan egyszerű.
2020. jún. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha te már hit szempontjából közelíted meg ezt a kérdést, az nagy baj. A Titanic-ról is lemenekült aki letudott. Szerinted nekik "hitből" ott kellett volna maradniuk mikor elsüllyed?
2020. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

A magyar egy önfeladó fajta. Szívesen átadja az országát más "dolgos" népeknek. Baromira élvezi, ha idegenek cselédje lehet - akár itthon, akár külföldön.

Szégyen!


(Mint mindig, tisztelet a kivételnek!)

2020. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hit kérdése...
2020. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra nem volt kiút abból amibe kerültem itthon, ezért nekem ki kellett mennem dolgozni ki külföldre.


Ha nem létezne külföldi munka, én csöves lennék, vagy rabszolga.


Magyarország sosem volt a lehetőségek országa, sőt, jelenleg úgy néz ki sosem. Itthon, ez az egész elvándorlás ami zajlik, az brutális.


Az emberi mentalitások, az emberek gondolkodás módja, eszméletlenül brutális itthon.


De, tudod mit, leirok még valamit, csak hogy tudd, milyen egyszerűek vagyunk mi halandók:


Ha van szakmám, akkor melyik helyre fogok menni dolgozni:

Ahol megkapom a nemzeti szakmai minimálbért, vagy külföldre ahol megkapod a 3x-át, szállást is adnak, és még van egy ember a brigádban, aki perfekt idegennyelvben és az a dolga hogy segítsen.


Persze hogy az utóbbi fog nekik tetszeni, ha megtehetik az emberek. Így működik a világ. Örülj neki ha van valaki itthon, mert smigy van sajnos

2020. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne kiállni egy olyan hazáért, amely ellehetetleníti a saját állampolgárait?
2020. jún. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

A haza nem lehetetleníti el, annak egyébként sincsenek "polgárai". Az államnak vannak polgárai, legfeljebb az szívatja az embereket.


A kettő nem ugyanaz.

2020. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!