Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán-imádók és fidesz-ájultak...

Orbán-imádók és fidesz-ájultak, mit szóltok ehhez? "150 ezerre büntette a "rend"őrség a Mi Hazánk pártigazgatóját, amiért a meggyilkolt magyarokra emlékezett"

Figyelt kérdés
Forrás: [link]

2020. jún. 17. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Csak visszakérték a kölcsön egy részét, amit a Mihasznák Mozgalom kampányára adtak.


Vegyétek úgy, hogy kifizettetek egy ingyenreklámot a sokból az M1 főműsoridejében!

2020. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Napi provokáció.
2020. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Azt a mindenit!!! Ez ám a nem semmi, te Te Hazád - imádó😂😂
2020. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as!

Most még az én hazám, de ha így megy sokáig, a te hazád lesz -sajnos!

2020. jún. 17. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

"...holott maszkban és a szükséges távolság betartásával gyülekeztek a részvevők..."


Csak éppen semmilyen rendezvény nem lehetet tartani akkor.

2020. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a Mi hazánk tudta, hogy nem legálisan tartja a tüntetést és számolt a 150 000-es büntetéssel. Ez van akkor, ha nem előre bejelentett és engedélyezett tüntetést tartasz függetlenül attól, hogy ki vagy és miért tüntetsz.
2020. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5-6-os!

Úgy látszik titeket nemigen zavar az, hogy ez nem tüntetés volt, hanem megemlékezés.

Csak nem a másik oldalon álltok - mint hithű fideszeek, vagy dk-sok?

2020. jún. 17. 13:49
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Az Orbán imádó Fideszesek azt fogják szólni, amit Orbán és a Fidesz kommunikál. Ez a birka-lét velejárója.


Hajrá Mi Hazánk!

Eltakarodhatna már végre a féreg Fidesz és a hazaáruló baloldal egyaránt. Egy erős, radikális, szélsőjobb vezetés kellene már ide sürgősen, aki eltakarítaná azt a sok szennyet, aminek a nevét még kimondani sem lehet.

2020. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

#7 Értem. szóval aki el tudja olvasni a rendeletet, törvényt, értelmezni is tudja, meg be is tartja - vagy elfogadja hogy a be nem tartása miatt az előre törvényben meghatározott büntetést fogja megkapni - azok mind csakis hithű fideszes lehet vagy dk-s. Aha.

A dk-sokat nem feltétlen venném bele a csoportba, de legyen.

Akkor fideszesként csak egyet tudok veled érteni. Itt mifelénk, ezen a politikai oldalon tényleg szokás ismerni a törvényeket, érteni és betartani.

2020. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

"Orbán-imádók és fidesz-ájultak, mit szóltok ehhez?"

Bár én nem tartozom bele a szigorúan vett fenti kategóriába (hivatalosan Fidesz-hívő és Agymosott Kormánypropagandista Bértollnok vagyok), de azért hadd válaszoljak. Azt szólom, amit Kövér László házelnök döntéséhez is szóltam, aki Hadházy hírhedt táblás akciója után nem csak őt büntette meg, hanem azokat a fideszes képviselőket is, akik kivették a kezéből a táblát. A szabályokat mindenkinek egységesen be kell tartani, akár kormánypárti, akár ellenzéki.

2020. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!