Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást is lenyűgöz a Szabó...

Mást is lenyűgöz a Szabó Tímea, valamint Bangóné Borbély Ildikó által a parlamentben tanúsított művelt, intelligens viselkedés, a rendkívül bölcs hozzászólások meglátások, amik a színtiszta igazság kimondásával párosulnak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Vagy említsük nejdermüller-kartácsot példának!
2020. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

#10 tudom, hogy kínos, ezért ne hagyjuk. Másrészt tény. A fidesz alapja, hogy mindig valakiket kell gyűlölni, és valamire, valakire fogni mindent ami rossz. Így működött rákosi elvtársad idejében is, csak akkor nem a migráncstól kellett rettegni, hanem a kuláktól, és akkor nem a soros volt mindenért felelős, hanem a nyugat szabotőrei. De egy dolog maradt. Azóta is hanyatlik a nyugat szerintetek, és a szovjetúnió menti meg a világot.


A birkázás miért gyűlölet? Nem az, hanem a fideszes működését írja le. A birka hasznos állat, bizonyos célokra. orbán lecigányozása mitől gyűlölet? A cigány az egy negatív szó? Nem egy népcsoport? Egyébként pedig görbe tükör nektek, elvtárs...


Igen, szép életetek van nektek vörösöknek, hogy ti egyfolytában csak röhögtök, nevettek, és ezért fizetséget is kaptok :)

2020. jún. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

#12

Konkrétan kiket kell gyűlölnünk, és hol reklámozzák? Vagy van valahol egy lista, ahol el lehet olvasni? Ha azt mondod, hogy a migránsokat, én lefordulok a szék alá :D Elhiszem, hogy azt kell fújni amit Brüsszel diktál, de azért lehetne bennetek egy hangyányi tartás...igaz kedves 12-es? Régen az irányadó Moszkva volt, ma Brüsszel...kissé köpönyegforgatóak vagytok. Mindjárt hányok.

Igazad van, birkázni nem gyűlölet, hanem nettó kirekesztés és uszítás. Szerencsére ez kontraproduktív (remélem tudod, hogy mit jelent...de ha nem, az sem meglepő), így 2022-ben is nyer a Fidesz, remélem ünnepelni fogtok, mert én igen :)

Apropó kedves 12-es, látogass el néha könyvtárakba, mert hasznossá teszi az agyad :)

2020. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Én is kíváncsi vagyok, hogy kiket kell gyűlölni. És tényleg ne a migránsokkal gyere 12-es, mert normális ember nem kér az ilyen jellegű migrációból. Téged nem lehet komolyan venni.
2020. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

ma 01:59


Megvan az aranyos bája annak, ahogy ilyenkor legitimizáljátok a rasszizmust, ami ellen amúgy izzadtszagúra küzditek magatokat.

2020. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#13 a magyarországon nem létező migráncsokat, sorost, "zeu", karácsony, stb, aki/ami épp nem tetszik a pártnak.


Nem, nem azt kell fújni amit brüsszel fúj, sőt azt sem amit moszkva, de ti mindig is moszkvát követtétek, ez a baj, az 1920-as évek óta.


#14 leírtam elvtárs kiket kell gyűlölnötök, de az mtva, origo, hírtv, és a többi pártmédiumban tájékozódhatsz a párt aktuális célpontjairól.

Normális ember nem kér a nem létező migrációból? Ja, nem kér. Titeket még is etetni kell a migris, hírekkel, hogy retteghessetek :)


#15 ki legitimizálta? Ti, vörösök szoktatok cigányozni, migráncsozni, zsidózni, kulákozni, lipsizni, ami épp aktuális, miközben a KISZ titkárotok cigány, ami egy sima ténymegállapítás. Nem is baj, hogy cigány. Még is ironikus, hogy ti mindeneztek, ez a görbe tükör.

A KISZ titkárotokkal, MSZMP, KISZ tisztségviselőkből álló (mert nem sima párttagok voltak ám) sleppjével az a gond, hogy komcsik, hazaárulók, tolvajok, és nem jobboldaliak, vagy keresztények, vagy polgáriak.

2020. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

#16

Már bocsánat kedves igazmondó 16-os, de ha Magyarországon nincsenek migránsok, és senki nem akar ide jönni, akkor miért van olyan sok arab pl Budapesten, vagy Debrecenben? És miért vannak ómigránsaink, pl Borsodban vagy Szabolcsban? Azt csak halkan kérdezem meg, hogy kiket tartóztattunk fel 2015 után? Egy tavaszi fuvallatot?

Ejnye,, már megint csak terelsz, mutogatsz, hazudsz. Ez a mai ellenzékiség? Remélem érted már, hogy miért fog nyerni a Fidesz 2022-ben, drága 16-os :)

Egyébként ha nincsenek migránsok sehol kedves 16-os, akkor miféle kvótát szeretnének a gazdáitok elfogadtatni az EU-ban?

2020. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

"#15 ki legitimizálta? Ti, vörösök szoktatok cigányozni, migráncsozni, zsidózni, kulákozni, lipsizni, ami épp aktuális, miközben a KISZ titkárotok cigány, ami egy sima ténymegállapítás. Nem is baj, hogy cigány. Még is ironikus, hogy ti mindeneztek, ez a görbe tükör."


Engem pont nem érdekel ha cigányozzátok, de attól függetlenül van egy diszkrét bája amikor a másik szavatokban meg az új szövegetek "a roma élet is számít". Akkor pont te tartasz görbe tükröt másoknak? Nem veszed észre, hogy bilibe lóg a kezed? 🤣

Apropó, itt van már mind a 23 millió román bevándorló, amivel qrcsótány és bandája uszított anno?

2020. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

#16

"Normális ember nem kér a nem létező migrációból? Ja, nem kér. Titeket még is etetni kell a migris, hírekkel, hogy retteghessetek"


Akkor miért van az, hogy Nyugaton elsül egy petárda, és az emberek hülyére tapossák egymást, úgy betojnak? Meg hogy is volt az a Kölnben megtartott fantasztikus szilveszter? Már megint mellébeszélsz.

Minek szavazzunk egy ellenzékre, amikor már a szavazóik is hazudoznak, nem csak a politikusaik?

2020. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#17 a régi arabok, és amiket a fidesz kormány betelepített behozott. Na meg sok jön bulikázni, élvezni az itteni mindenre hajlandó lányok vendégszeretetét.

Én Budapesten nem nagyon látok túl sok a rabot akikből sok van, azok a szovjetek, És ez ázsiaiak. Turisták.


Az ómigránsok több száz éve jöttek. Nem tűnt fel?


Néhány nyugatra igyekvő migrit tartóztatott fel a kormányod 2015-ben, mutatóba, megalapozni a kampányt, hogy retteghessetek :)

A többséget viszont ingyen buszoztatta bécsig.


Nekem nincsenek gazdáim, én nem olyan alantas, komcsi ivadék szolganép vagyok, mint a kormánypártiak túlnyomó része. EU-ban pont semmilyen kvótát nem akarnak elfogadtatni, ezt a pártod hazudozza.


Elvtárs, egymást hülyíthititek a sok hazugsággal, de akik eddig nem dőltek be, ezután se fognak. Ne erőlködj azért a heti 15000 forintért, nem éri meg.


#18 nekem aztán nincs ilyen szövegem, hogy a roma élet is számít, de nem is hallottam ilyenről. Gondolom ezt is ott a netes troll szobàban hozták össze.


De érzem, hogy bilibe lóg a kezem, hiszen a magyar nép...nerköztársaságba lóg, ahova lapátoljátok rendesen a trágyát.


Nincs itt a 23 milla bevándorló, de vicces így belegondolva, mennyire hasonló dolgokkal riogatnak a KISZ titkárok :D


#19 miért beszélsz mellé? Hogy jött ide petárda, meg a 3 éve emlegetett kölni szilvesztered? Mi volt azon a szilveszteren? Mármint valójában? Köln amúgy melyik megyében van? Borsod? Somogy? Németországban is van egy ugyanilyen nevű helység.


Miért ne szavazzatok? Ha úgy is szerettek hazudozni, ahogy látom, és hazugságokat hallgatni, talán még többen lehet részetek, mint a fidesztől XD tiszta éden lehetne nektek, talán még újra vonulhatnátok is az integető nagyvezír, fletó előtt, mint a "boldog békeidők"-ben apáitok, akiket úgy irigyeltek emiatt.

Aztán a teljes állami kontrollnál már lehet a színjátékot is dobhatják, így a pápai, és a felcsúti KISZ titkár együtt integethet nektek a tribünről, és csókolózhatnak egymással, esetleg putyin elvtársat is bevéve, threesome-ba.

2020. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!