Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltak hozzá hogy Magyaro...

Mit szóltak hozzá hogy Magyarországon is elkezdődött a szobrok lecserélése "multikulti„ módra?

Figyelt kérdés

A Magyar HŐSÖK Turul szobrát cseréli le a fidesz,mert szerintük túl "náci„.


Átminősítik 1.világháborús szoborrá,talán el is szállítják más helyre,pont mint Amerikában a "rabszolgatartók„ szobrait.


Lessz nemzeti jelképünk helyett "olyan szobor amely vallástól, nemzetiségtől, társadalmi hovatartozástól független lessz„


Ez felháborító,amelyik politikus/szakértő ezt támogatja az NEM MAGYAR TÖBBÉ!!!


Link: [link]


Link: [link]


Hát ide jutott megint az ezredéves Magyarországunk?



2020. jún. 20. 15:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj, hogy ti (értsd jól) folyamatosan dobálóztok a hazaáruló jelzővel meg azzal, hogy valaki nem magyar. Éppenséggel ilyet lehet indokolt esetben mondani, de ez lett szinte a normális, bevett kifejezés arra, ha valaki az ország jövőjével kapcsolatban nem ért egyet veletek. Ez baromira unalmas.

Engem is hazaárulóztak már le elég sokszor pusztán azért, mert valami ostobaság felett nem tudtam elsiklani és muszáj voltam szóvátenni.

2020. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
#11 Én úgy vettem észre, hogy ti sokkal többet és sokkal kevesebbért náciztok, mint mi hazaárulózunk.
2020. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Hát ebben is van valami. (Most csak azért nem vedzem magamra, mert én is úgy fogalmaztam, hogy "ti")
2020. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a nemzeti jelképek és a magyar hősök emlékének gyalázása kimeríti a hazaárulás fogalmát.
2020. jún. 20. 17:43
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

#14: [link]


Az itt felsorolt nemzeti jelképek közül ki melyiket gyalázta meg most?

2020. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Turul
2020. jún. 20. 19:15
 17/19 anonim ***** válasza:
45%

Éppen arról van szó, hogy nem akarják lecserélni. Csak kiderült, hogy a tblán lévő hősök inkább bűnösök voltak. A szoborra és magával a turullal semmi gond, de felállítása óta megy a hiszit, kezdetben még az SZDSZ által. Akkor félelmet keltő harci mádár volt.

Ár lesz nevezve I. VH. szoborrá, tehát többé nem lehet belekötni. II. VH-s szobor pedig lesz máshol. Jó megoldás.

2020. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem meglepő. Sok tekintetben a fidesz sem különb, mint a szalonnácizók.
2020. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Eddig sem érdekelt hol miylen szobor van, ezután sem fog.
2020. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!