Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legértelmesebb...

Melyik a legértelmesebb politikus?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik politikus(ok) szolgálják igazán a népet? Miért látjátok így?

2020. jún. 25. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Karácsony Gergely, Szabó Tímea, V. Naszályi Márta, Hadházy Ákos...
2020. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem a legjobb politikus az Orbán(nyilván ehhez értelem is kell de még csomó más képesség is ami sikeressé tesz), mert 8 országgyűlési választásból 4-et megnyert, egy kis névtelen, erőforrások nélküli pártból egy olyant csinált amit az elmúlt 20 évben nem igazán lehetett megkerülni.


A népet szerintem azok a politikusok szolgálják akik amíg hatalmon vannak képesek legalább régiós szinten növelni a gazdaságot, csökkentik az államadósságot, új munkahelyeket teremtenek, fenntartható módon növelik az emberek életszínvonalát. (azok akik ellenzékből jönnek a szuper ötletekkel de sose kerülnek hatalomra vagy amikor odakerülnek nem képesek vele élni szerintem nem lehetnek se jó se hasznos politikusok)

2020. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek melyik politikus(ok) szolgálják igazán a népet?"


Azok a politikusok akik nem lopnak, akik a nép érdekében bírálják az aktuális kormányokat, akik feltárják a kormányok korrupt ügyeit, akik nem maszlaggal etetik az embereket, akik nem a saját anyagi érdekeiket teszik az első helyre hanem az emberekét, szóval azokat szolgálják akik a parlamentbe küldték őket azért hogy az érdekeiket képviseljék.

2020. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

#1:

Egy két lábon járó szerencsétlenség;

Egy eltorzult arccal toporzékoló, aztán minden alkalommal látványosan pofára eső kis mitugrász,

Egy hamuszürke Gurmai Zita-hasonmás;

Egy tenyérbemászó szánalmas provokátor.

Szép lista... :)

A legértelmesebb politikusok szerintem Gulyás Gergely, Lázár János, Szíjjártó Péter, Rogán Antal és hogy ne csak fideszest mondjak: Schiffer András, Magyar Bálint (igaz, ők már csak ex-politikusok).

2020. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amelyik nem vezető.
2020. jún. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 Egyetértek veled abban, hogy amelyik feltárja a korrupciós ügyeket, amelyik a kisemberek érdekeit nézi elsősorban, és mondjuk nagyon nem árt, ha becsületes, és emellett ért is a munkájához szakmailag. Ezt szerintem te is így gondolod. Én azért úgy vélem, hogy egy valóban JÓ politikus megéri a jó fizetést. Csak az a gond, hogy nem ez alapján állapítják meg a fizetést, sőt.


====


Attól, hogy valakit sokszor újraválasztanak, és megkerülhetetlen tényezővé válik egy régen kis pártból, nem azt jelenti, hogy az emberek érdekét nézi. Hitler története mond neked valamit? Putyin? Sztálin? Erdogan?

2020. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Toroczkai László

Thürmer Gyula

2020. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc, Dúró Dóra.
2022. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Schmidt Mária
2022. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!