Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsánykormány lesz...

Ha Gyurcsánykormány lesz '22-től, akkor a külhoni magyaroktól elveszik az állampolgárságukat és kilakoltatják őket M.O.-ról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen, és visszafizettetik velük az összes támogatást, majd ebből finanszírozzák az alapjövedelmet!!4
2020. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

HA Gyurcsánykormány lenne legközelebb, akkor tőlünk is, mindenkitől elvennék a magyar állampolgárságunkat, ahogy azt mi ismerjük. Néhány éven belül elintéznék, hogy egyesült európai polgárság legyen, nem lenne magyar országunk se, elintéznék, hogy visszamenőleg egész Európa minden szemete nálunk landoljon.

Egyszerűbb lenne az atomot ledobni a Kárpát-medencére, kevesebb szenvedéssel járna, mint a Gyurcsány-Dobrev meg a nemzetközi háttere még egyszer.

2020. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Még az itthoni magyarokat is!! Helyükre migránsokat meg feketéket telepítenek be
2020. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyszer nem szívesen látnám Gyurcsányt hatalmon.

Mondom ezt úgy hogy én amúgy nagyon bírom őt. Szerintem iszonyat jó komédiás, az összevágott videókon amiken bohóckodik nagyon jóízűt nevetek. Hatalmas figura, engem jobban megnevettet mint Hofi vagy bármelyik stand up komédiás.

2020. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!