Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legvisszataszítóbb...

Mi a legvisszataszítóbb számotokra a Fideszben és mi a legjobb?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

A jó az, hogy nem engedig be a migránsokat.


A rossz, a hihetetlenül gyenge Forint. És eszük ágában sincs erősíteni.

2020. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Amivel egyetértek: Bevándorlók nem beengedése. (Nem vagyok migránsfóbiás, viszont éltem más EU-tagállamban, és láttam, hogy milyen a nagyrésze)

Ami nem tetszik: Egyszerűen a politikus gondolkodás, ami minden pártban jelen van.

2020. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A migránsok elleni fellépést tàmogatom.


Viszont a legvisszataszítobb, hogy minden nagy Zrt- t jól működő cégeket felvásárolnak, szó szerint hatalommal visszaélve. Ajánlanak egy jó összeget. Ha nem adják megy a rengeteg ellenőrzés és az ellehetetlenítés, majd jóval kisebb összegért megveszik.


Egy nagyon ismert földmunkákkal tevékenykedő megyei céget így vett meg Mészáros Lölő cége. A mellettünk lévő gabonakereskedelmi cég vezetője pedig belement a 9 milliárd vételárba, tudta, hogy ha nem, tönkre teszik. Nem is titkolja, hiszen alig 2000 fős településen él, mindenki ismeri.

2020. jún. 29. 15:36
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Mi a legvisszataszítóbb? Minden!

És mi a legjobb? Semmi!

2020. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Migráció kezelése

Szerintem a járványt is hellyel-közzel jól kezelték.

Családi adókedvezmény

Kórházak felújítása

Utak rendbetétele a környezetünkben


Ezek jók.


Viszont tényleg gáz, hogy 354 egy 💶 vagy hogy 150 ezret keres egy tűzoltó.

A vállakozókat leszarom.

2020. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
A legvisszataszitobb, hogy szembekopik sajat, 1989-es onmagukat. A kommunista parturalom ellen lazado ertelmisegi fiatalokbol egy parancsuralmi rendszerben mukodo, majdnem egypartrendszeru orszagot uzemelteto maffia lett beloluk.
2020. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Legvisszataszítóbb: Szerintem a nacionalizmus (az a gondolat, hogy a magyar emberek közösségében gondolkozzunk) bizonyos mértékig kell. Nem hiszek abban, hogy valami liberális paradicsom lenne nacionalizmus nélkül, sokkal inkább atomizálódna a társadalom, hiszen általam ismeretlen emberek sorsa egy csöppet se érdekelne, ha nem lennék semennyire sem nacionalista. (Csak európai identitás meg egyelőre kevés.) Nekem az a politika a legvisszataszítóbb, hogy szóban ultranacionalisták vagyunk (még a dohánybolt is nemzeti, meg a székely zászló is kötelező egy valamirevaló polgármesteri hivatalon), de gyakorlatban meg a nemzetet megosztó törésvonalakra építjük a politikát! Nemzetben gondolkodunk, de csak az tartozik bele a nemzetbe, aki velünk van, a többi az hazaáruló féreg. Még feltételezni se szabad, hogy jót akarnának!


Legjobb: Jobb a közbiztonság, mint a szocik alatt.

2020. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Az a rossz, hogy korruptak.Rosszul használják fel az EU támogatásokat, túlárazzák a tendereket, meg egy adott jelöltre szabják.


-Belpolitika.

Érdemben nem változott az MSZP óta.Nem lett két hét alatt rend, ahogy mondta Pintér.



-Munkatörvénykönyv.

Ebben is hanyatlás tapasztalható.A munkavállalók kiszolgáltatottabbak lettek, plusz ott a bicskanyitogató sztrájktörvény, rabszolgatörvény.


Oktatáspolitika

Ezzel az a baj,hogy túlságosan bele akarnak szólni a fiatalok pályaválasztásába.Illetve, az egyetemi tandíjak emelkedése is probléma.


-Adópolitika

Még mindig nem jöttek rá,hogy a magas adók megölik a fogyasztást.



Ami viszont jó:


-Ideológia.

Tetszik,hogy nem azt a liberális majomkodást tolják,hogy éljenek a migrik, meg a pride meg a transz meg a hasonló dekadenciák.



-Külpolitika.

Sokkal következetesebb, mint elődeiké, nincs az a megalkuvás, szervilizmus.Simán merik blokkolni Ukrajna NATO és EU csatlakozását, ameddig nem teljesít bizonyos feltételeket.


-Nemzetpolitika.

Felvidékről származóként nagyon tudom értékelni.



-Családtámogatás

Ebben Magyarország messze nyugat előtt jár.3 éves GYES már eleve családbarát intézkedés.

2020. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
És ki mondta hogy nem engedik be a migránsokat? Az jön ide aki akar.
2020. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, a következő kérdésed legyen a Momentum-ról, utána a DK-ról, hogy mennyire visszataszítóak, érdekelne de nem tudom hogyan kell a kérdést feltenni.
2020. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!