Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki érti; most miért nem...

Aki érti; most miért nem függesztették fel a Bangóné mentelmi jogát?

Figyelt kérdés
A kórházat megrágalmazta, az nem vitás, és ő maga is tudta. Mégsem szavazták meg a felfüggesztést.

2020. jún. 30. 06:16
1 2
 11/15 Andizsuzsi ***** válasza:
"a KDNP-s Hargitai János, az Országgyűlés mentelmi bizottságának elnöke arról beszélt: nem javasolják a mentelmi jog felfüggesztését, ilyen ügyekben ez „a töretlen gyakorlat”.
2020. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11

Igen, láttam.

Ezzel együtt érthetetlen.

2020. jún. 30. 15:28
 13/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi ezen az érthetetlen? Ha ez nem lenne így, akkor lennének, akik sportot űznének abból, hogy a számukra nem szimpatikus politikust állandóan feljelentsék valami miatt. Az országgyűlés mindig adott esetben dönt. Ebben az esetben elenyésző szavazat volt arra nézve, hogy függesszék fel, a kormánypárti képviselők sem támogatták azt.
2020. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"nem szimpatikus politikust állandóan feljelentsék valami miatt."


Jó, hát azért ez nem az állandó kategória volt.

Lejáratott embereket, ezeket eljárás alá is vonták, majd még életveszélyesen is meg lettek fenyegetve, amikor odacsődített egy rahedli cigányt.


A fő gáz, hogy máig annyit nem mondott se az igazgatónak, se a nővéreknek, se senkinek, hogy bocs.

2020. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Bangóné a KÖZ érdekében szólalt meg. Bár nem tudom, lehet, hogy te egy orbán-féle kórházban szeretnél megdögleni. Ezesetben nem szóltam"


A "mentőtisztetek" kinek az érdekében szólalt fel? Még az egészségüggyel kapcsolatos problémákat sem tudjátok meglovagolni, szerencsétlen szoci!

2020. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!