Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti mit szóltok...

Ellenzékiek, ti mit szóltok Bangóné újabb ámokfutásához? Van akinek szimpatkus?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg nem nyugszanak, amíg fel nem lázítják a kisebbséget?



2020. jan. 24. 19:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
A fene gondolta volna, hogy a Lendvaira meg a Kósáné Kovács Magdolnára egyszer még az úrinőknek kijáró tisztelettel fogunk visszaemlékezni.
2020. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
Az ellenzéki szavazók nagyon megszerették Bangónét mióta karakánul nevén nevezte a fideszeseket. Reméljük, hogy nem csőbe húzták ezzel a rasszista meddővé operálós üggyel! De ha így van akkor derüljön ki az igazság inkább és ismerje el nyilvánosan Bangóné, hogy tévedett! Mi ellenzékiek ebben különbözünk a fideszesektől, nem a politikusaink hazudozásait és tévedéseit védjük szektás módjára hanem az igazat akarjuk!
2020. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1: túlzásokba azért ne essünk, kérem szépen.
2020. jan. 24. 19:35
 4/27 A kérdező kommentje:

#2: szerintem eddig is ismert volt minden fideszes neve, nem kellett hozzá Bangóné.


Eddig még lapít, eszében sincs bocsánatot kérni, csak magyarázkodni, de ha jól emlékszem a "k. erős kép" sztori miatt se jutott eszébe még hamut szórni a fejére.

2020. jan. 24. 19:39
 5/27 A kérdező kommentje:
Van az a vicc, hogy onnan lehet tudni, ha egy politikus hazudik, hogy mozog a szája. Ez Bangóné esetében nem vicc, hanem tény.
2020. jan. 24. 19:46
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
Igen, #2, ti ellenzékiek ebben különböztök bárkitől- hogy gátlástalanul tönkretesztek mindenkit, aki nem liheg veletek. Ezt a szerencsétlen B.-nét, aki mérhetetlenül sötét, nem csőbe húzták (ugyan ki??) - hanem ismerjük, hogy mindent megtesz, hogy "crva jó " lejáratás legyen a világ felé a hazánkról.
2020. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
3. Az a vicc, hogy még csak nem is túloztam. El tudod képzelni Sipánkát az ajtóról visszapattani, vagy hogy olyan mértékben be van qrva, miközben sajtótájékoztatót tart, hogy a röhögéstől nem tud megszólalni? Vagy hogy Kósáné lepatkányozza a politikai ellenfél szavazóit? Kovács Laci bácsi is egy úriember volt pl az Ujhülyéhez képest. Nem is piszkálta érte senki, mikor hivatali útjain a szeretőjét mutatta be a feleségeként.
2020. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Ellenzéki szavazó vagyok, és soha nem volt szimpatikus ez a Bangóné.
2020. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Ellenzéki vagyok de magasról leszarom bangót, azt se tudom ki az.
2020. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Megint hazudsz!

Dick.

2020. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!