Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma mennyit keres a Hír tv-n...

Ma mennyit keres a Hír tv-n egy magából bohócot csináló propagandista? Érdekelne a meló. Jó pénzért én is elmondom 40 perces műsorban, hogy Orbán úr milyen okos és szép.

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Téged nem vennének fel, mert te csakis a pénz miatt csinálnád, nem pedig tiszta szívből hazafiasságból.
2020. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen sokat kereshet, mert az elvtelen és gusztustalan s€ggnyalást mindig is jól fizették.
2020. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Te egy kérdést nem tudsz normálisan kiírni egy ilyen fórumon, nem egy műsorban szerepelni.

Bár, ha a haverjaidhoz mérjük, akkor őket nem nehéz überelni, az alacsony szellemi színvonal miatt - talán neked is menne. Bangónéhoz hasonlóan te is tudnál patkányozni, gyurcsányhoz hasonlóan tudsz hazudni, ez nem kétséges és nyilván eléred a hozzájuk hasonlók szintjét is, de ettől még nem lesz jogod propagandistázni azokat, akik neked nem tetszenek - csak mert neked nem tetszenek.

2020. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

3-as:

"...de ettől még nem lesz jogod propagandistázni..."


Tévedsz, mert ettől még joga van - nem beszélve arról, hogy igaza is!

2020. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

#4 Aha. Igaza lesz. Mitől is?

Vagyis ha én most kijelentem hogy te meg az ő propagandistája vagy akkor ehhez jogom is lesz meg igazam is lesz benne? Miért lenne?

2020. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Én ellenzéki hírportáloknál szeretnék dolgozni jó pénzért. Gondolom elég napi 2-3 cikk, amiben néhány sorban a Fideszre vagy Orbánra kell mutogatni, ha mucsajröcösgén összedőlt egy kátrányoshelyzetű pléhviskója. Kényelmes munkahely, napi 2 óra munkáért.
2020. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

5-ös:

"Aha. Igaza lesz. Mitől is?"


Attól, hogy mindenkinek ez a tapasztalata! (A fideszbirkák és a haszonélvezők kivételével!)

2020. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tv-nél nagyobbak a fizetések, mint a hírportálokon (bár ezt a bevételek nem indokolják se az RTL se a HírTv, se a TV2-ő esetén), szerintem 400 000 - 1,5 millió körüli fizetésre lehet számítani, celebeknek nyílván több míg random embereknek, akiket 0 tapasztalattal felvesznek, azoknak kevesebb (bár úgyse vennének fel, gyanítom).
2020. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

#7

Ömmm...egy ellenzéki "hírportál" mitől nem propaganda portál? Csak azért kérdem, mert a megveszekedett Orbánozáson felül, másról szinte nem is írnak. Ezt pedig szintén sok ember kifogásolja.

2020. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az ellenzéki sajtó azért nem propaganda, mert nem nyalják fényesre egy politikus valagát se.

A Hír tv-n csak azt hallani, hogy Orbán szép, Orbán csodálatos, Orbán a legjobb, csak Orbán tudná irányítani az országot stb...

2020. júl. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!