Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg sokan...

Miért nem értik meg sokan azt, hogy nem lehet elvárni Putyintól, hogy a magyar érdekeket figyelembe vegye?

Figyelt kérdés

Én is úgy gondolom, hogy Orbán lerombolja a jogállamot, a demokráciát és politikai számításból Putyinhoz dörgölőzik, hogy ártson a Nyugatnak és elzárkózzon a demokráciától. Ezt mind politikai önös érdekből teszi ez a felcsúti korrupt neofasiszta diktátor, hogy eladja a Magyarországot az oroszoknak. Ez ellen lehet és kell is tiltakozni. Én magam is baloldali érzelmű vagyok de fáj látnom amikor sok liberális baloldali ellenzéki egyenesen az oroszok ellen és Putyin rendszere ellen emeli fel a szavát! Putyin egy politikus, egy nagyhatalom vezetője aki a saját és népe érdekeit nézi. Nem várhatjuk el tőle, hogy a magyarokra tekintettel legyen. Bárki ezt tenné ha az ő helyében lenne. Ő csak kihasználja azt a lehetőséget amit a vezérünk nyújt neki. Kizárólag Orbánt terheli a felelősség emiatt! Az meg, hogy Oroszországban milyen rendszer van az nem a mi dolgunk hanem az oroszok belügye. Nekünk magyaroknak ebbe nincs jogunk beleszólni! Az oroszok eldöntik, hogy tetszik nekik Putyin rendszer vagy sem, ez az ő dolguk! Nekünk magyaroknak pedig az a dolgunk, hogy minél előbb leváltsuk ezt a korrupt bagázst amely már 10 éve itt ül a nyakunkon. Magam is a hazai baloldali ellenzék szimpatizánsa vagyok és észrevettem ezt a jelenséget. Véleményem szerint egyedül Orbánt lehet hibáztatni azért, hogy elad minket az oroszoknak.


Ti, hogy látjátok ezt?



2020. júl. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Putyin olyan politikát folytat, ami Oroszországnak jó és előnyös. Putyinnak nincs olyan politikus (a világon), akit ne áldozna be Oroszország (és saját) érdekében.


Magyarország kiszolgálja Oroszországot. Jelenleg "nagy barátok" vagyunk...

2020. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így van! Putyin egy meghatározó politikus a világban, míg Magyarország semmi az ő országához képest. Nem kérhető tehát számon ezért. Kizárólag Orbán tehet arról, hogy kiárusítja nekik hazánk energiapolitikáját, gazdaságát és úgy leépíti a demokráciát!
2020. júl. 1. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyugati országok vezetői is tojnak nagy ivben Magyarországra

A nyugati - keleti talpnyalók, a protekciósok,a homoszexuálisok, a zsidók meg a nyugati elvárásoknak megfelelő emberek azok esetleg mehetnek kifelé,azokkal van foglalkozva

De a normál emberre nagy ivben tojnak nyugaton is, nemcsak keleten mintha a normál ember nem is lenne ember

Ez nagyrészt a média hibája aki egy álomképet mutat be arról is, hogy az adott ország lakói milyenek: minden férfi természesen 190 magas, szőke, kékszemű, 28 danos karatés, és 120 kiló izom, 250-es IQ-val és új 7-es BMW-vel

A nők pedig egytől egyig legalább 180 magasak 60-90-60-as méretű szupermodellek akiknek lassitott felvételben fújja a hajukat a szél

Vagy pedig agyonplasztikázott ribik akik épp hasonlitanak valamelyik tévés sztárra addig műtették magukat és csak és kizárólag Dolce&Gabbana-ban járnak

Ezek a megfelelőek az álom szerint

Persze a valóság meg teljesen más,mint Makó és Jeruzsálem táv körülbelül de a valóságra tojnak mindenhol

2020. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Senkit se ismerek, aki ezt gondolná vagy várná Putyintól.

Szerintem te valamit nagyon felre ertesz kerdező.

Van kölcsönösen elönyős együttműködés is a politikába. Ezt csinalja Putyinnal nem csak Magyarorszag de Németország is.

Ugyanakkor senki se a ket szep szemünkert müködik együtt velünk.

2020. júl. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!