Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter és Toroczkai...

Jakab Péter és Toroczkai László jóban vannak, vagy a politikai nézetkülönbségek miatt megutálták egymást?

Figyelt kérdés

Jakab árulónak és bomlasztónak kiáltotta ki Toroczkait 2018-ban, Toroczkai pedig tavaly a modern kor Kun Bélájának nevezte Jakabot.

Ezek csak elcsépelt, színpadias, a választóknak szóló üzenetek; vagy valóban utálják egymást?



2020. júl. 2. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom nem túlzottan lehetnek jóban. Jakabot szerintem a pártjában is sokan utálhatják mint a sz.rt.
2020. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sem szoktak együtt sörözni...
2020. júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem soha nem lehettek jóban.
2020. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Jakab nem szeretetből rúgta ki Toroczkait.
2020. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Mivel Toroczkai olyan buta lett, hogy Jobboldalon mindenki elhatárolódott tőle, így esélytelen.

Toroczkai a Hamupipőkés botránya után már egyre kevésbé lett felvállalható és folyamat túltolta a kretént, pedig voltak jó gondolatai.

Ő hívta fel a figyelmet a Zöldhatáron átszökő emberekre is, meg anno ő volt az, aki Budaházyt is leállította, aki egész B-A-Z megyét oda akarta a cigányoknak, hogy legyen saját országuk.

2020. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Mi az a Hamupipőkés botrány?

2020. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivdl Jakab plyan buta lett,hogy a saját pártja egy része is elhatárolódott tőle,így szerintem nem lehetnek barátok,sőt...

De ne is,méga végén elkapna Jakabtól valami elmebajt.

2020. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5: Toroczkai kiakadt FBon, hogy miért merészeltek egy fekete színésszel eljátszani a katona parancsot és ezen totál bepörgött. Fújta a magáét, már olyanokra akart utalni, hogy Hollywood ezzel akarja átnevelni a fehéreket, hogy később elnyomják őket, stb.
2020. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Értem, kösz.

2020. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!