Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményed szerint hová tart...

Véleményed szerint hová tart a belpolitika? Mi lesz itt 10 év múlva?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Oda, ahová 10 éve is, csak most már előbbre tart. Több az átvert ember, többet engedhet meg a hatalom magának, több a nincstelen, több az arrogancia, több az önbíráskodás, rosszabbak az utak, a köznevelés, az egészségügy, úgy általában minden, ami a jóléthez kellene. Később csak mindez egy magasabb fokozatba kerül.

10 év múlva? Ilyen közegben a jövő hét se biztos, nemhogy 10 év múlva. Arról semmit sem lehet mondani. Illetve egyet igen. Lehet bármi, a magyar ember mentalitása lassan változik. Márpedig a jóléte ettől függ. Tehát rossz esetben több lesz a halott, a kivándorolt, a tüntetés, a leverése, a garázdaság, az önbíráskodás... - hadd ne soroljam. Jó esetben ugyanez kisebb mértékben. Néhány dolog már egészen elviselhető is lehetne, de ehhez összefogás kell. Ebben kormány legfeljebb ösztönözhet. De senki helyett nem teheti.

2020. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ hogy neked mi számít eredménynek, változásnak. Senki sem lát a jövőbe, senki sem tudja mi lessz holnap. Szerintem eddig jó irányba változott a politika az elmúlt 10 évben. Van aki töbre vágyott és most is töbre vágyik. De az hogy mekkora lessz a fejlődés és annak a minősége az csakis a jelenlegi döntésektől függ, ez viszont nem változtat azon a tényen hogy merre fog menni az ország és a politika. Te sem láthattad előre másfél évvel ezelőtt hogy egy pusztító világjárvány mekkora nyomot fog hagyni a kül-belpolitikában.
2020. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az biztos, hogy ha így megy tovább, se rendőr, se tűzoltó nem lesz.
2020. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
10 év múlva is Orbán lesz a miniszterelnök.
2020. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy gazdasági és infrastruktúrális értelemben mi lesz 10 év múlva nem tudom, de a társadalmi kommunikáció, a vitakultúra, a centrális értékrendek és a következetesség szerintem romlani fognak.
2020. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

"Az biztos, hogy ha így megy tovább, se rendőr, se tűzoltó nem lesz."


Sem orvos, sem ápoló, sem tanár, sem mesterember, sem nyugdíj, stb.!

2020. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Sokkal több cigány, hatalmas bűnözés és nemzeti konzultáció.
2020. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy egy idő után kell egy forradalom, egy világháború vagy minimum egy gazdasági válság, hogy a politikusok észhez térjenek, és ez világviszonylatban is.
2020. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rosszul vetted észre. Észre térni általában senki nem fog. Hanem valakik úgy érzik, nekik még jár valami, ami addig nem volt. Az eddigi két világháborúban például a németek elég erősnek érezték magukat, hogy több területük, gyarmatuk stb. legyen. A forradalmak pedig akkor törnek ki, ha bizonyos rétegeknek már nagyon elegük van a dolgokból, éppen akad egy megfelelő harcias vezér, jobb elképzelés nem látszik, és még alkalom is van hozzá. A forradalmak egyébként többnyire elbuknak.
2020. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!