Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten milyennek gondoljat...

Budapesten milyennek gondoljatok a körfolyosós ingatlanokat?

Figyelt kérdés

Azokat értem ez alatt ami régi diszes épület,sok dimbormuvel,meg szobrokkal.


Lattam olyanokat ami nagyon fel van ujjitva.


Ki lakott már ilyenbe?


Megeri e ilyenben lakni?


2020. júl. 7. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nincs jó sűrű függönyöd, nagyon zavaró, hogy mindenki belát mindenbe. Kész kukkoló paradicsom. És persze azt is mindenki látja, mikor jössz, mikor mész. És ha nincs zárt kapu, akkor be is törnek.
2020. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elonye, hogy az orok szomszedkukucska miatt eleg nehez betorni egy korfolyosos hazba.

Hatranya, hogy az orok szomszedkukucska miatt nem csak azt latjak, hogy mikor josz-mesz, hanem azt is, hogy kivel, mikor, hany szatyrot vittel haza, mi volt benne, mit foztel, mikor keltel fel, mikor fingottal-tusszentettel-kohogtel, mit es mikor beszeltel telefonon, mikor es mit ettel, mit neztel a tv-n, es meg ezer egyeb.


En nem laknek korfolyosos hazban, legfeljebb, ha nagyon olcso, akkor esetleg ideiglenesen, amig nem talalok jobbat.

2020. júl. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbiekhez hozzátenném, hogy ritkán lehet ablakot nyitni, mert szinte mindig cigizik valaki a gangon.
2020. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Primitív találmánynak. Butapestieknek való!
2020. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hm,de látjátok már ilyenben?
2020. júl. 8. 11:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Van aki szeret ilyenben lakni?

Régen egyik amerikai fotós ismerosom dicserte nagyon h amerikában nincsenek ilyen epiteszeti remekmuvek.

A sok dekoracio tényleg szep.Ők a Blahan laktak de a kilatas egy tuzfalra volt,a Blahabol alig latszott valami.

Én még a zöld ovezetet hianyolom ezeknel,a belvarosi utcak tiszta betondzsungel.

2020. júl. 8. 11:52
 7/11 A kérdező kommentje:

Szamotokra nincs ezeknek az épületeknek vilaghaborus feelingje?

Nekem attól all fel a szőr a hátamon.Tudom h van amelyik fel van ujjitva,de azok a falak sok szenvedest terrort beszivtak magukba.

2020. júl. 8. 11:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Ami meg vicces h sok ilyen lakás belül hipermodernre van felújítva.Kint szép dombormuvek,kepcsohaz is régi stilusu aztan hopp odabent már hipermodern!:)
2020. júl. 8. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Laktam ilyenben, azért írtam,hogy profi kukkolda. Az egyik nagymamámmal, amikor egyetemre jártam. Mindenki kijárt, sőt összejárt, pletykált mindenről és mindenkiről. Engem is hamar megtaláltak, kivel jártam haza, mikor stb. Barátnőm csak egyszer jött be, de aztán máshol találkoztunk. Végzős voltam amikor beteg lett nagyi, már végeztem, amikor meghalt. Rám hagyta a lakást, de hamar eladtam. Elegem volt a pletykából. Vettem egy második emeleti két szobást, de most már a saját házamban lakok. Soha többé körfolyósos házat!
2020. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9, én letojnám elegánsan, az én házamban is csupa idős szomszéd van, nem tudom, pletykálkodnak-e rólam de nem érdekel, nem nagyon beszélgetek velük :)
2021. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!