Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti konzultációs kérdőív...

A nemzeti konzultációs kérdőíveket milyen adatbázis alapján küldik ki?

Figyelt kérdés

A szüleim már sokadik alkalommal nem kapták meg a kérdőívet. Nem mintha vissza akarnák nagyon küldeni, de az azért zavarja őket, hogy meg sem kapják soha. Mi lehet ennek az oka? Például választások előtt a választási értesítőt meg szokták kapni, szóval biztos valami más adatbázis alapján megy ki a dolog. Hol lehetne ennek utánajárni?


Ráadásul én mindig megkapom a konzultációs kérdőívet. Ugyanarra a címre, ahol ők is laknak, a családi házba. Pedig én aztán nagyon nem vagyok kormánypárti, és már rég nem is ott lakom, velük, de az tény, hogy az állandó lakcímemet még nem írattam át.


2020. júl. 8. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Kubatov, CÖF
2020. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel.
2020. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés. Én még egyszer se kaptam kérdőívet a virágzó tíz év alatt (milyen kár).

Feltételezem, ezt is valamilyen vélt vagy valós pártállás alapján öntik a nép nyakába és ettől remélik az objektív visszajelzéseket.

2020. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megtudjátok az okát írd meg mindenképp, hátha meg lehet oldani, hogy ide se küldjék a szemetüket.
2020. júl. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!