Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a mai újabb...

Mit gondoltok a mai újabb magyarellenes bűncselekményről?

Figyelt kérdés

A Horthy szobor leöntése után most konkrétan fekáliával kenték be a magyar nép jelképét,a szent turulmadarat.


Link: [link]


Mit tesz a kormány és a nép a magyargyűlölő baloldaliak ellen?



2020. júl. 8. 16:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%

És a nagy elfogadásban természetes, hogy szó szerint sz@rral gyalázunk ősi jelképeket amik a nemzethez tartoznak és semilyen ideológiában nem játszanak szerepet. Értem.



Budaházi egy kirívó eset, ettől eltekintve épp úgy egy nyilvános hangvételű rendezvény volt ahogy a Pride is csak nyilván kisebb.


Nem vagyok homofób, de azt sosem értettem miért kell nyíltan hirdetni azt, hogy ki milyen nemi irányultságú, ez szerintem magánügy és nem az utcára való.

2020. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
16%

#31:

Nem, nem természetes, szerintem senki nem is mondott ilyet. Egyébként ha nem lenne ideológiai szerepe akkor nem a politika topicban lenne a kérdés.

Budaházi annyiban kirívó eset hogy nyilvánosságot kapott, de akkor most már a rendezvény méretéről is vitatkozzunk? Akkor valóban igazad van, én se tudok olyanról hogy valakinek a nappalijába mentek volna vegzálni az illetőt.

A nemi identitás valóban magánügy, teljesen igazad van. Ezért nem is értem hogy az utcán sétálva egy azonos nemű pár miért kap megjegyzéseket. A magánügy jellegét itt veszti el a dolog amikor valaki ellenmozgalmat szervez stb

2020. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
43%
Csak akkor lehet ellenmozgalmat hirdetni, ha már van alap mozgalom. Ok okozat... fele ennyi homofób nem lenne a világban, ha nem így viselkedne a meleg közösség.
2020. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
De hogy viselkedik a meleg "közösség"? Találkoztál is valakivel vagy csak a Prideot láttad ahol van kb. 1% amelyik tényleg kicsit erősre veszi a figurát. Most akkor kezdjünk általánosítani az extrém viselkedésből?
2020. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
63%

Turul gyalázás nem általánosításról szól?


"Polgári életet elő lmbtq, olyan rendezvényre nem megy ami a közmegbotránykozásra alkalmas"


Ez neked nem mond semmit? Vannak meleg és biszex ismerősöm is, sőt van nagyon jó barátom is aki meleg, de valahogy őket pont nem mozgatja az, hogy kimenjen fecskébe a város közepére őrjöngeni, hogy ő most meleg. Elvan éli a kis életet és nem éri atrocitás, pedig érhetné, de nem. Es tudod miért nem? Mert nem hívja fel magára szélsőséges elborult módon a figyelmet. Csak él és mégis boldog.

2020. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
14%
Csendben jelezném, hogy a Pride alapvetően nem melegfelvonulás, hanem polgárjogi.
2020. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
37%

És a gyk ra kirendelt lmbtqxy lobbicsapat máris átvette a hatalmat ebben kérdésben is.

Értem én, hogy a homoszexuálisoknak mi körül forog a világ, de ebben a kérdésben nem máshol, hanem a turulszobor talapzatán lévő bélsárról van szó.


A magyarság ősi jelképének a talapzatát ürülékkel szennyező nőről és a hapsijáról volt szó, hogy ellenük mit tesz a kormány.


SEMMIT, sajnos semmit.

2020. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
63%

28:

Olyan szinten össze lehet hasonlítani, hogy ameddig a magyaroknak a Turul egy szimbólum, addig a liberálisoknak egy bűnöző.

2020. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
34%

"aki nem piros-fehér csíkos pizsamát hord de azért nah, ennyire fogyatékosak nem lehettek még ti sem.


#27 egész értelmes, vele akár még vitatkozni is lehetne. Azt meg kár nézegetni hogy ki kezdte előbb amikor a turulmániások már X éve kivonulnak a Pridera"


Lesz.rtak benneteket?

2020. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!