Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz szerint Gyurcsány...

Ha a Fidesz szerint Gyurcsány Ferenc akkora bűnöző meg a nemzet árulója, akkor miért nem volt még börtönben egy percet sem?

Figyelt kérdés

Csak nekem furcsa ez? Mindig mondják hogy Gyurcsány mennyit lopott meg sikkasztott, meg hogy kiárusította az országot, meg szemet lövetett, stb stb., amik ugye mind büntetendő cselekmények. Kérdem én, akkor Gyurcsány Ferenc miért nem volt egy percet sem börtönben, sőt még bíróságon sem? A törvények tudtommal nem tiltják korábbi kormányfők bebörtönzését.

Vagy amiatt nem volt börtönben, mert amúgy semmit se követett el, csak megpróbálják lejáratni? Csak én érzem az ő ügyében az ellentmondást?



2020. jún. 21. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanazért, amiért bármelyik másik politikus sem hasonló körülmények mellett. Mert hiába nyílt titok hogy megszedik magukat amíg ott vannak a csúcson, ha egyszer konkrétan nem érik lopáson őket, akkor minthogy nem bizonyítható a dolog, nincs ami alapján börtönbe kerülnének.
2020. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1 Ebben tökéletesen igazad van, de pont ezért ha mégis mondják rá hivatalos sajtóorgánumokban hogy tolvaj, bűnöző, hazaáruló, akkor azt gondolnám arra valami kézzelfogható, papíralapú bizonyítékuk is van. Mert ha nincs akkor az ugye rágalmazás, jó hírnév megsértése stb.

A másik meg a szemkilövetés, azért önmagában minimum bíróság elé kéne állnia, ha megtörtént. Akkor ezek szerint az sem történt meg? Vagy legalábbis nem úgy történt ahogy a kormánypártiak mesélik?

2020. jún. 21. 17:50
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Miért, hogy mesélik? Hogy Gyurcsány direkt parancsot adott valakinek a szemenlövésére, vagy hogy ő lőtt?
2020. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert Fidesz=MSZP=DK.
2020. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
a szemenlőttek csűrhe volt.
2020. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3 És ez nem mindegy? Ha én (csak a példa kedvéért) a szomszéd Pistikének adok 500 Ft-ot és felbiztatom hogy dobálja be kővel a Józsi bácsi házának ablakait, ha elkapják ugyanúgy engem is elővesznek mint felbujtót, hiába a Pistike dobta a követ.

Most hogy Gyurcsány parancsot adott vagy személyesen lőtt az tökmindegy, bűnös mindkét esetben - már ha a dolog megtörtént. Ha meg nem találják bűnösnek akkor meg jó eséllyel meg se történt az eset, csak propaganda (vagy minimum nem úgy történt ahogy mesélik).

2020. jún. 21. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
Nem is volt lövés a sérültek is csak béremberek voltak.
2020. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"És ez nem mindegy? "

Ez esetben de, mivel pont ezen két esetben lehetne egyértelműen számonkérni. A lényeg az volt, hogy a kérdésed azt indukálta, hogy ezek valamelyikét állítják, elviekben, viszont soha nem találkoztam vele hogy ezek bármelyikét állította volna valaha is.

Szóval, kamuztál vagy tudod bizonyítani a vádaskodásod?

2020. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Akkor nem lehetne kire mutogatni hogy "háitta gyúcsány!! megint ezt akarjátok?!".
2020. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Szemlövés nem volt.


[link]


„Senkit nem lőttek meg, mutasson egy esetet! Senkit nem lőttek meg, senkit nem kínoztak meg. Mutasson egy esetet, amikor bárkit is meglőttek, vagy megkínoztak!”


Szerintem úgy tették ahogy kellett.

2020. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!