Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 555 új megbetegedett Romániába...

555 új megbetegedett Romániában egy nap alatt. Szerintetek nem kellene kölcsönadni nekik Müller Cecíliát, hogy rakjon rendet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 21:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10: Ki mondta, hogy Raed Arafatot hibáztatná bárki is? Sajnos az emberek könnyen megtéveszthetők és befolyásolhatók, az összeesküvés-elméletek pedig ebben a helyzetben nem segítenek. Ahogy az sem, hogy jelenleg nincs jogalapja a kormánynak karantént elrendelni. Persze az lenne az ideális, ha az emberek magától belátnák, de úgy látszik ez nem igazán sikerül. A PSD ostoba kampánya pedig szintén nem segít.
2020. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vìrus,nyugodjatok már le!
2020. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
#12: Nyugodtak vagyunk, de fejezd be ezt a hülyeséget, nem hiányoznak a vírustagadó képzelgéseid. Ne légy ostoba!
2020. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Te hordod a maszkot,ostoba!

Te vagy bezàrva!

Én oda megyek ahova akarok.

Nem hordom a szart!

Direkt a legdràgább tesztet megcsináltattam,hát semmi!

N

I

N

C

S


V

Ì

R

U

S

2020. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bezárva és én is oda megyek ahova akarok.

Te költöttél fölöslegesen a legdrágább tesztre, nem én. Az, hogy nem voltál fertőzött, még semmit nem bizonyít. Kettőnk közül nem én vagyok az ostoba. Illetve inkább neked kéne lenyugodnod, mert úgy látom ideges vagy.

2020. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15! Ingyen volt mert ismerek,ezt azt :)
2020. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Direkt a legdràgább tesztet megcsináltattam,hát semmi!"

Nálad nagyon nagy a baj. Az a teszt azt mutatta ki, hogy abban a pillanatban nem voltál fertőzött nem azt, hogy nincs koronavírus.

2020. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha azt tapasztalod: 1. sebes az orrod és folyik 2. gyenge a lábad 3. ráz a hideg 4. fáj minden izület 5. a fejed mintha nem lenne a helyén 6. alszol, iszol (teát) és alszol, akár egész nap 7. éjjel nem tudsz aludni 8. semminek nincs se szaga, se ize 9. fáj az oldalad és a hátad stb. AKKOR koronavírust kaptál.
2020. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ha a 14-esnek ilyen tünetei lennének ő akkor sem lenne koronavírusos mert hát az nem létezik, csak valamilyen más betegség okoz nála hasonló tünetegyüttest mint amit a nem létező vírus szokott okozni.

2020. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De ezek nálam egy erős influenza tünetei voltak... Persze orvoshoz nem mentem (remegett a lábam), ellenben szedtem a Rubophent. És két hét alatt tényleg kigyógyultam.
2020. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!