Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen neo-náci szervezetek...

Milyen neo-náci szervezetek vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
A Google nem nagyon adta ki őket.

2020. júl. 10. 13:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

"Az antifák általában csak jó ügyekért harcolnak lásd: rasszizmus, hátrányos megkülönböztetés, visszaélések, stb ellen."


Ugye viccelsz? Az antifa egy képmutató pozőrökből álló szervezet.

Először is, főként Nyugat-Európában és Észak-Amerikában tevékenykednek, pedig sehol a világon nincsenek olyan jogaik az etnikai és vallási kisebbségeknek, a nőknek és az LGBTQ közösségnek, mint Nyugat-Európában és Észak-Amerikában.

Vagyis az Antifa ott akar szembe szállni a fasizmussal és a diszkriminációval ahol nincs ilyesmi, úgy, hogy lefasisztáznak mindekit aki nem a baloldallal ért egyet.

Ha tényleg komolyan gondolnák, akkor nem Nyugat-Európában és Észak-Amerikában keresnék a fasisztákat.

Néhányan például önként elmentek harcolni Szíriába az egyetlen demokratikus ellenzéki erő mellett az iszlamofasiszta ISIS majd Erdogán proxyjai ellen. Na ők (az IFB) és csakis ők, valódi antifasiszták, mert valódi fasiszták ellen harcoltak, ott ahol voltak fasiszták, és nem a jóléti államok kényelmében hőzöngtek mint az összes többi pozőr képmutató huligán.


"A nácikat viszont csak a gyűlölködés vezérli."


Az antifát talán nem?


"Semmi értékrendjük nincs, csak hogy mindenkit utálni kell aki másabb az ő elcseszett fajtájuknál. A kettő teljesen más."


Az antifa szerint is mindekit utálni kell aki máshogy gondolkodik az ő elcseszett politikai ideológiájuknál. Mit tett az antifa? Kiválogatták a marxizmusból, az anarchizmusból, a libertariánus szocializmusból mindent ami nekik tetszik, és kettős mércét alkalmazva kérnek számon mindenki mást. Aki nem ért egyet a baloldallal, azt lenácizzák, és megverik, épp úgy ahogy a skinheadek vernek meg romákat. Azt sem érdemlik meg, hogy antifának nevezzék magukat. Képmutatók, pozőrök, huligán banda, semmi mást mem lehet elmondani róla.

2020. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Érte.. Szóval akkor szerintetek a náci ideológiák éltetőivel semmi gond nincs, ellenben azok a fránya antifák a legkártékonyabbak a világon..? Ejnye, ez sokat elmond rólatok..:)


Szerintem meg pont azok a céltalan életű hőbörgő neonáci csürhék a legveszélyesebbek, mert az ő beteg ideológiájuk továbbra is mérgezi a világot. Nekik már rég elkellet volna tűnniük a világból.

2020. júl. 11. 03:38
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Rólad árul el sokmindent, hogy úgy vagy elfogult, hogy fogalmad sincs a tèmában kb semmiről.
2020. júl. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező nem tudom végig olvastad-e amit írtam, egy szóval nem mondtam, hogy nincs baj a neo-nácikkal. Arra próbáltam rámutatni, hogy aki szerint a szélsőjobbos problémára az erőszak és a kirekesztés a megoldás (ahogy az Antifa szerint) az valójában egy erkölcsi és értelmi szinten van a neo-nácikkal, csupán abban nem ért egyet velük, hogy kit kell kirekeszteni.
2020. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Az antifa lényegében ugyanolyan az ostoba debil söpredék banda mint a neonácik, balhézni akarnak meg rongálni meg valakit akit lehet ellenségnek nevezni. És ki az akit senki sem sajnál ellenségnek? A nácik. Így ha az antifa valakit meg akar verni, mert éppen nem vette a gyógyszerét vagy sikertelen nyomorult az életben, akkor azt mondja az illetőre hogy náci, mert mondjuk az cigánypecsenyének nevezi a cigánypecsenyét, nem romapecsenyének. Nagyjából ennyire érdekli ezeket a rasszizmus.
2020. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Na, liberrált kérdező kilőve a faszba, szokás szerint
2020. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%
Hát például a fidesz.
2020. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy Vér ès becsület csoport. Most, nem tudom milyenek vannak.
2022. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!