Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok baloldaliként...

Csak én vagyok baloldaliként egyre megértőbb Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Most már kevésbé zavar, hogy egy gázszerelő az ország leggazdagabb embere, hisz ez a gazdagság nem a bankszámláján lévő pénzt jelenti (mint ahogy az ellenzéki sajtó sugallja), hanem a cégeinek összértékét. Amennyiben Mészáros Lőrinc jobb tulajdonos, mint mondjuk Csányi Sándor vagy a palackozott csapvízből meggazdagodott Balogh Levente, akkor mi zavarjon? Hogy tisztességtelenül szerezte?
2020. júl. 11. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén kíváncsi vagyok mit fogtok szólni amikor a fejetekre omlik az inkompetens haverok állami pénzből való fenntartására épített gazdaság
2020. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Azért azt tisztázzuk, hogy te nem vagy baloldali, egy nevetséges fideszes troll vagy.
2020. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1

Rám biztos nem fog omlani semmi, soha nem szavaztam a Fideszre és soha nem is fogok. Akkor is, ha ti ezt képtelenek vagytok felfogni.

2020. júl. 11. 10:05
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

"Csak én vagyok baloldaliként egyre megértőbb Orbán Viktorral?"


Csak te vagy!

De hát a hülyeség nem ismer határokat.

2020. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Minden ép elméjű ember Viktorra szavaz, nem azért mert jó, hanem a Baloldal annyira rémes.
2020. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a baloldali szavazók sem értelmesebbek a bégető birkáknál.
2020. júl. 11. 10:41
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Gondoltam,hogy kapni fogsz a fejedre a kommentelőktől.Engem nem zavar,sőt...

Én meg radikális jobboldali vagyok,a városunk polgija meg MSZP-s és egészen jól megvagyok vele elégedve,bár ő inkább függetlennek tünik.

Egyszer volt itt egy kérdés egy biszexuális fiútól,aki kifejtette,hogy nem bal-liberális,de sokan ezt nem értik meg.Ritka egy okos írásavolt,de kapott a fejére ő is.

2020. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Egyet tisztázzunk. Ellenzékiként nem az a feladatod, hogy mindenben ellent mondj Orbán Viktornak. Ha azt mondja Orbán hogy az ég kék akkor te azt mondod hogy zöld csak azért mert ellenzéki vagy? Gondolom érted ebből a lényeget. Ami valóban helyes azzal érts egyet, a többit viszont ellenezd.
2020. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Én jobb oldaliként azt nem értem, hogy Magyarországon a baloldaliak, hogy képesek megelégedni a politikusaikkal, akik minden képzeletet felülmúló ám képesek alulmúlni magukat. Hogy létezik az, hogy nem zavarták el az egész vesztes vajdát 2010-es totális bukás után, hogy létezik az, hogy már azóta három totális, katasztrofális vereséget szenvedtek, és még mindig a 2006-ban magukat az öszödi beszéddel lejárató, az országot ezek után ráadásul teljesen tönkretevö politikusokat futtatják. Karácsony Gergelyen is látszik, hogy semmi nem változik, ugyanaz a vonal marad, Demszky Budapestjét kívánja "helyreállítani".

Szóval, hogy lehet, hogy nekik ennyi elég. Persze, hogy elgondolkodnak azon, ha körülnézni, hogy Orbán Magyarországán minden működik, valamit azért csak tudhat, mégha soha nem is szavaznának rá. Azon is elgondolkodhatnának néha, hogy a fideszes szavazók is emlékeznek rá, és mindig is emlékezni fognak, hogy Gyurcsány Magyarországán semmi sem működött, és soha nem fogják visszakívánni azokat az embereket. Márpedig a fideszes szavazók meggyőzése nélkül ebben a választási rendszerben nem fognak választást nyerni. Ahhoz viszont ezt a 2006-os baloldalinak nevezett garnitúrát - ami azóta már oszlásnak is indult, majd az oszló részek újra összeálltak - el kellene zavarni, és a jobboldali szavazók számára is vállalható, hiteles baloldali politikusokra kellene cserélni.

2020. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos nem csak te. Ez nem meglepő hisz a fidesz is részben egy baloldali párt.

Elég csak azt megnézni mit csinálnak, milyen módszerekkel, na meg a párttagok előéletét...


fidesz egy konzervatív komcsi párt

2020. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!