Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet tudni a nemzeti konzultá...

Lehet tudni a nemzeti konzultációs lapokon szereplő emberek nevét?

Figyelt kérdés
Az egyikük nagyon szimpatikus.

2020. júl. 12. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem, önkéntes alapon szerepelnek rajta. Azért is titok a nevük, hogy ne zaklathassák őket azért mert kormánypropagandában szerepelnek.
2020. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán lehet kontrollálni azokat, akik nem küldik vissza? Mert a kiküldési lista megvan, abban csak ki kell pipálni a visszaküldőket ...
2020. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem a kérdező azokra gondolt, akik a borítóképen vagy min szerepelnek. Pl itt a fejlécen lévő képek: [link]
2020. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Talán lehet kontrollálni azokat, akik nem küldik vissza?"


Állítólag névtelen a visszaküldés, akkor hogy a faxban kontrolálják azokat akik nem küldik vissza? Ja, és mit kontrolálnak rajtuk?

Baj van a gépezettel, Mihályka?

2020. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Gondolom a kettes még általános suliban is ráírta a nevét névtelen szavazásnál a cetlire.
2020. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Pusztán vásárolt stock fotó. Mikor a családtámogatással kampányoltak.

[link]


Persze vannak magyar személyek is, mint a Békés megyei milliomos vállalkozóval reklámozott a minimálbér emelkedés. 😂

[link]

2020. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem 100 hirdetésből (legyen az termékhirdetés vagy bármi) 99 stockfotóval van.
2020. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!