Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire fogják...

Szerintetek mennyire fogják figyelembe venni ennek a nemzeti konzultációnak az eredményét?

Figyelt kérdés

Én kitötltöttem, de nem xeltem be egyetlen korlátozást sem.


Szerintetek ez figyelembe lesz majd véve?


Unom már a korlátozásokat. A svédeknél pl. nincs korlátozás, ugyan úgy 10 millióan vannak, meghalt eddig 5000 ember náluk, de ez az éves halálozási statisztikát 0,1%-ban sem befolyásolja egy 10 milliós ország esetén.


2020. júl. 12. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Semmennyire, befognak vezetni mindenképpen korlátozásokat, ha úgy alakul!

A konzultáció lényege, h elhitessék veled, hogy "számít a véleményed". Az eredményt már előre tudják, készül a statisztika róla és a végeredmény "SIKERES". Stop SOROS, STOP BRÜSSZEL, STOP MIGRÁNS és már STOP KORONA!

kb ha 5 millió embernek elküldenek egy levelet, az se 2 ft/levél áron jön ki...

2020. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, ha kitöltetlenül is küldi vissza az ember, akkor is kijön, hogy népünk 99,9%-a azt akar, amit Vezírünk mondani fog...
2020. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

A konzultáció eredménye senkit nem érdekel. A lényeg a propaganda és a "tudat", hogy megkérdeztek, illetve a kubatov lista bővítése, információszerzés a lakosságról.

Amit közölnek eredményt sem hiszem, hogy a valós eredmények összesítése, de még ha az is lenne akkor sem ér semmit, mivel azt még egy 8 általánost végzett is látja, hogy már maguk a kérdések is manipuláltak és nem alkalmasak semmire. Pl.:

"Ön szerint szükség van arra, hogy tovább erősítsük az idősotthonok járványügyi védelmét?"

Ez milyen kérdés? Nyilvánvalóan igen, ki az aki erre azt mondja, hogy nem? Csak ezt utána nem lehet felhasználni semmire...

2020. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire. Ez csak propaganda. Épp ezen okból felbontatlanul dobtam ki. Egyébként olvastam a kérdéseket a hírportálokon, semmiképp sem tudtam volna kitölteni mert olyan válaszlehetőségek nem voltak ami az én véleményemmel egyezne (hogy hagyjuk már a fenébe ezt a vírushisztit, nevetséges az egész).
2020. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"hagyjuk már a fenébe ezt a vírushisztit, nevetséges az egész"


Ritkán értek egyet

Viktorkáékkal, de őszintén örülök, hogy a te ostobas..szóval a véleményed szerintük sem elfogadható.

2020. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
#5 Tetszik vagy sem, előbb-utóbb úgyis győz a józan ész, és elengedjük a védekezés eddigi formáit, mert tarthatatlan, életszerűtlen és felmérhetetlen gazdasági károkat okoz. Nem lehet és nem is szabad az életképes többséget ellehetetleníteni, az emberek élni, dolgozni, boldogulni akarnak. Akár egy kicsit magasabb mortalitási ráta árán is. És hiába nem tetszik a hozzád hasonló széplelkeknek, ez az álláspont idővel úgyis győzni fog, mert nincs más út.
2020. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
#6 Addig nagy a szád amíg ki nem derül, hogy éppen te vagy benne a rizikócsoportban. Ne más f@rkával próbáld verni a csalánt!
2020. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-ossal tudok egyetérteni.


Akik a rizikócsoportban vannak, azokat kellene támogatni (bevásárlás, ügyintézés), hogy nekik ne kelljen elhagyniuk az otthonukat, csak saját felelősségre.


De miért az életképes tömegeket kell korlátozni mindenben? Ez már tarthatatlan, valóban.

2020. júl. 12. 17:15
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Látom a helyzet sokaknak nincs meg, neked se kérdező, szóval vagy mindenki átesik a fertőzésen és úgy alakul ki védettség vagy korlátozásokkal elérjük, hogy előbb legyen kész a védőoltás, hogy utána mindenkit le lehessen oltani, és úgy alakuljon ki védettség. Több lehetőség nincs, a normálisabbja a második opciót választja.
2020. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es:


Ki tudja még mennyi idő a védőoltás, eddig is nagyon sokféle koronavírus "volt már forgalomban", mégsem tudtak oltást fejleszteni ellene.


A másik nehézség pedig pont az, hogy ez nem egy gyermekbénulás, hepatitis vagy ebola kaliberű betegség, nagyon nehéz kifejleszteni olyan védőoltást ez ellen, aminek több a haszna, mint a kára.


A Mo.-n jelenleg kötelező oltások mind sokkal súlyosabb betegségek ellen védenek, mégis vannak szövődmények, emiatt oltásellenes lobbi.


Mindenki a vakcinát várja, pedig ha lenne is, kérdéses, hogy ez ellen a betegség ellen érdemes lenne-e átoltani a lakosságot. Statisztikai mintavételes teszteléssel 56 ezerre becsülték azokat, akik már átestek a víruson, kb. 600-an haltak meg, ez alig több, mint 1% mortalitás. De helyesebb lenne úgy fogalmazni, hogy az idén elhunyt kb. 60 ezer állampolgár 1%-ánál kimutatták a covidot is, mint a halálhoz vezető egyik okot.

2020. júl. 12. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!