Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért titkosította a Fidesz a...

Miért titkosította a Fidesz a pedofil Kaleta-ügy részleteit?

Figyelt kérdés

Demeter Márta kérte, hogy oldják fel a titkosítást. Én tudom hogy ez a Kaleta már a szocik alatt is diplomata volt. De a Fidesz miért lapít? Sőt, nem is vallották be azt az egészet, az Index derítette ki, hogy suttyomban hazahoztán Limából, nehogy ott kelljen bíróság elé állnia. Miért védi a Fidesz Kaletát? Mit tudhat róluk, hogy ennyire óvják?


[link]



2020. júl. 12. 15:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

"Akik szerint ez nem fontos és hasznos, azok nem tartják fontosnak és hasznosnak, hogy egy pedofil mit tesz."

Az én szempontomból nem is fontos (hasznos meg mégis kinek lenne?), a részletek azoknak lényegesek akik érintettek az ügyben, illetve akik az ítéletet hozzák.

2020. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Mégis csak érdekel az ügy és foglalkozol vele... Pedig előbb ezt tagadtad.
2020. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Mégis csak érdekel az ügy és foglalkozol vele..."

Ezt honnan szedted?


"Pedig előbb ezt tagadtad."

Na és ezt?

2020. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%

Maga az ügy kezelése is mutatja, hogy el akarták kenni.

Amíg az ellenzéki index nem szólt róla, addig a lakájmédia (beleértve a közpénzből fenntartottakat is) egy mukkot se szólt róla.

Szerintem az se véletlen, hogy pont ez után az ügy után kezdték meg az index bedarálást, mely jelenleg folyik.

2020. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hohó, a tényekkel azért ne vitatkozzunk. A külügyi bizottság ülésének a jegyzőkönyvét a fideszes Horváth Zsolt titkosíttatta. Nem a rendőrségi nyomozati aktákról beszélek, benne van a cikkben amit linkeltem!
2020. júl. 12. 19:07
 26/29 anonim ***** válasza:
75%

"Nem a fidesz titkosította,én nem is lopták őt haza."


Nem kell a púder, Misi!

2020. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%
Azért titkosították,mert az ügyvédje is megmondta,hogy mélyen vallásos ember,aki csak egy kicsit megbotlott.Akkor pedig minden megbocsájtható.
2020. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
55%
Ez a Kaleta jó lesz Orbán unokái mellé házitanítónak.Megbízható elvtárs.
2020. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"Akik szerint ez nem fontos és hasznos, azok nem tartják fontosnak és hasznosnak, hogy egy pedofil mit tesz."

Egyfelől mivel közszereplő, kiemelten fontos, hogy mit tett, közérdeklődésre tarthat számon nagyon is jogosan, pláne, hogy nem művészként közszereplő.

Másfelől meg igenis hasznos a teljes nyilvánosság előtti meghurcolása szennyesének kiteregetése, mert a szégyen is egy büntetés, és ez is elrettentheti a többi pedofilt az ilyesmitől.

2020. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!