Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá remény, hogy Karácsonyr...

Árokpart kérdése:

Van rá remény, hogy Karácsonyra de legkésőbb kb. január-februárra teljesen elfelejthetjük a koronavírust?

Figyelt kérdés
Nem is csak nálunk úgy általában a világon is. Mikor lehet, jöhet el az a pillanat mint mondjuk kb. tavaly ilyenkor vagy bármikor máskor mikor már újra teljesen rendes élet lesz. Kinek mi a véleménye?
2020. júl. 12. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha lesz elérhető áron gyógyszer és védőoltás.
2020. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt értem, de van rá esély, hogy az idei évvel kifut ez a dolog.
2020. júl. 12. 16:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs.
2020. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem, semmi esély nincs rá.

A kipróbált és hatásos védőoltásnak még minimum 6-8 hónapra van szüksége akkor is ha az amit most jónak hisznek, az tényleg beválik és a vírus nem mutálódik.

De tömegesen használni majd csak sokkal később lehet, amikor már biztos, hogy a védőoltás nem okoz nagyobb károkat annak akinek beadják, mint a járvány.

Aztán kezdhetik el majd a tömeges forgalmazását és az oltásokat.

Nagyon hosszú idő kell még ahhoz hogy a vírus olyan kategóriába kerülhessen, mint ahol most az influenza is van - ami már nem korlátozza az életünket.

2020. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem úgy áll a dolog.
2020. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legalább 1-2 év még kell ahhoz, hogy egy olyan hatásos vakcinát kifejlesszenek aminek kevés a mellékhatása és az tömegesen is gyártható és kapható - elérhető legyen.
2020. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Évek múlva esetleg. Ha lesz védőoltás, akkor sem egyik napról a másikra fog megoldódni a helyzet. Nagyon nem.


Úgyhogy jövő év elejére esélytelen.

2020. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Sosem lesz már rendes élet. A koronavírusnak sem lesz vée, csak mutálódik egy még rosszabbá. Most már ez fogja meghatározni az életünket. Én már elfogadtam, te sem tudsz mást tenni. Most próbálni kell minél tovább túlélni.
2020. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne vége. Rengeteg vírus van a világban mégsem csinálnak belőle ekkora ügyet. Annak idején a Spanyolnátha sem tartott 1-2 évnél tovább.
2020. júl. 12. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Akkor is így állnál hozzá kérdező, ha a második év végére a családod jelentősebb fele meghalna a fertőzésben ? Amerikában volt ilyen.

Nálunk is olyan alacsony a fertőzésen átesett lakosság száma, hogy még bőven van lehetősége a vírusnak a pusztításra. És meg is fogja tenni ha a szokásos magyar szarunk rá mentalitással állunk hozzá.

2020. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!