Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi eselyt lattok arra,...

Mennyi eselyt lattok arra, hogy valtoztatnak az orszagok “szin” besorolasan?

Figyelt kérdés

pl horvatorszag, ahol rohadt sok a fertozott, es valoszinuleg onnan is van ide behurcolva, az nem kapott voroset. viszont egesz afrika, nezzuk pl egyiptomot, ahol jobb a helyzet mint horvatban, voroset kapott.

ez igy nagyon nem fer. ti lattok arra eselyt, hogy esetleg egyiptom sarga vagy zold jelzest kaphasson?


2020. júl. 14. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Horvátországban nincs rohadt sok fertőzött, csak újra elkezdett emelkedni. Horvátországban eddig se volt sok, más környező államokhoz képest, pl. Szerbia, Románia.

Horvátország is sárga vagy piros lesz, ha indokolt.

2020. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez igazából egy politikai-gazdasági "színezés". Ezzel azt akarják ösztönözni, hogy aki mindenáron a tengerhez akar menni, az Horvátországot válassza, ennyi.

Különben röhejes, hogy Horvátország, Olaszország zöld, Románia meg az USA sárga:)

Amúgy igen, elvileg hetente fogják felülvizsgálni, lehet benne változás. Mivel azonban Egyiptom Afrika egyik legnagyobb esetszámú országa, nem látok reális esélyt a közeljövőben az általad említett változásra.

2020. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Mégis mit számít? Valamelyikből vendéget vársz? Elvileg minél kevesebben jönnek, annál jobban kéne örülni.
2020. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tisztaban vagyok vele, hogy mekkora a fertozottseg Egyiptomban, viszont a lenyeg az, hogy ott mar jo ideje nem novekszik.

Nem tudom melyik okos osztotta be igy, de elegge hulyen lett megcsinalva. Egyetertek #2-vel

2020. júl. 14. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Szóval a gonosz nagyid enni mert a szalámiból, de azért jó, hogy ott van egész nap és figyel rád, hogy rosszul vagy-e. Értem. Ja, nem :D
2020. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, ezt nem ide akartam :DDD
2020. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan veszed hogy Egyiptomban jobb lenne a helyzet, mint Horvátországban.

A horvátoknál összesen volt eddig 4 ezernyi fertőzött, Egyiptomban meg ennyi volt a halálos áldozatok száma.

A horvátoknál 52 új fertőzöttet találtak ma, szerintem koránt sem olyan rossz a helyzet, mint Egyiptomban ahol 83 ezer fertőzöttről tudnak már.

2020. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hogyne lenne tobb, ha egyiptom lakossaga kb 83 millio, horvatorszage meg kb 4 millio?

jesszusom.

itt annyi a lenyeg, hogy egyiptomban mar nem no a fertozottek szama naponta

2020. júl. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!