Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idegsebèsz professzorkènt, ha...

Idegsebèsz professzorkènt, ha van orvos-közgazdász ès jogi szakokleveles orvos kèpesítèsem, akkor èrdemes egy pártban OGy kèpviselőnek jelentkezni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 08:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha már ilyen képzett, többdiplomás ember vagy, akkor miért akarsz egy pártban országgyűlési képviselő lenni, akit minden értelmes ember megvet?

Ja, hogy van az a pénz?!

2020. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel már elkéstél. Ha DK befutó rá számítasz a MOK-os pacák már beelőzött, ott a hitlerezős polgármester, meg hát ott az az Athina is.😂
2020. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy meg, ha nem hiszed el, hogy idegsebész professzor vagyok a SOTE-èn, akkor írd le ezek jelentèsèt"


Aki tudja ezeknek a fogalmaknak a jelentését, miért azt bizonyítaná, hogy TE vagy orvos és nem ő? Ennyi logikai érzékkel és naivitással (tényleg egy többdiplomás embernek a GyK-n kell megkérdeznie, hogy lehet-e politikus?) te max. háziorvos aszisztens lehetsz a jövőben, más nem nagyon.

2020. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Akkor én tudod mit jelentenek, èn meg igen. Tehát orvos vagyok. De ha kell leírom neked ezeknek az anatómiai kèpleteket magyaúl:

Jobb vese

Bal vese

Jobb tüdő

Bal tüdő

Combcsont

Sípcsont

Szárkapocs csont

Orsó csont

Singcsont

Hasnyálmirigy

Mèhlepèny

Homlokizom

Ezt itt latinul elírtam a gèp gepárdnak,

Kisagy

II. Agyideg;.látóideg

Jobb nagyagyfèlteke

2020. júl. 16. 09:49
 15/26 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem jogász, hanem jogi szakokleveles orvos, meg orvosi-közgazdász vagyok.
2020. júl. 16. 09:53
 16/26 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy nem orvos, aki tudja ezek jelentèsèt, mert aki másról feltètelez vmit, pl. hogy nem orvos, inkább ő nem
2020. júl. 16. 10:09
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy. :)
2020. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"Onnan gondolom hogy nem orvos, aki tudja ezek jelentèsèt"


Egy emelt biológiára készülő érettségiző is tudja. Egy orvostanhallgató is tudja. Egy biológiai bölcsész szakon lévő is tudja és az is tudja aki a Google-t képes használni.

2020. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ráadásul ott a szótár, amit Te is ugyanúgy használhattál. ;)
2020. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nagyon vicces ezt a kérdést olvasni. Munkám miatt szakorvosok ügyeivel foglalkozom és a SOTE Idegsebészeti Tanszékével rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. Ott két professzor van, az egyikük a tanszékvezető, MTA doktor, rendkívül elfoglalt, de egy nagyon rendes ember, a másik professzor pedig elég idős, bőven 70 fölötti.

Lelki szemeim előtt elképzelem bármelyikükről, hogy a gyakorira írogat minimális szabadidejében, mert képviselő akar lenni... :D

Ajánlás: legközelebb ha már trollkérdés, egy olyan szakterületet válassz, ami nagyobb, mint az idegsebészet. Meg ne prof.-nak add ki magad, nem túl hihető.

Egyébként ettől függetlenül lehetsz képviselő is, meg akár miniszter is. Nem kell hozzá orvosi diploma, sőt lassan már érettségi sem.

2020. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!