Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor mire gondolt,...

Vona Gábor mire gondolt, amikor azt mondta 2018-ban a választások előtt, hogy szerinte Magyarország légköre jelen pillanatban fullasztó a fiatalok számára?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom Vona Gábor 2018-as videóiban, amit még a választás előtt készítettek vele, hogy "fullasztónak" nevezi Magyarország hangulatát és szerinte ezért menekülnek el a fiatalok az országból. Mégis mire gondolt a "fullasztó" kifejezés alatt, miért használta sokszor ezt a szót?

2020. júl. 19. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom arra hogy ez az egész ország egy rossz vicc és csak lefrusztrálja az embert ha itt kell léteznie.
2020. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Gyurcsány elvtárs megmondta pedig,hogy akinek nem tetszik,elmehet.

Ugyan mire gondolhatott,arra amire a baloldal most.

Én fiatal vagyok,de nem fullasztó a légkör,max akkor,amikor a téglafejűt látom.

2020. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát.. ha ezt neked ki kell fejteni akkor ott már bajok vannak... Amúgy szerintem pont az ilyen "felnőtt" emberek miatt is fullasztó a légkör, akik képtelenek értelmezni egy nem túl bonyolult mondatot.


Hogyan tanítottad a gyerekedet otthon, ha ennyit nem tudsz értelemwzni?

2020. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1, Azt azért tedd hozzá,hogy Vona szerint, mert így korrekt idézni, hacsak nem neked is hasonló a véleményed.
2020. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nekem miért az. Vona G-t nem ismerem.
2020. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Hogy átlagos munkából, fizetésből elég reménytelen, hogy saját házad legyen, családot alapíts, normálisan töltsd a szabadidődet (pl. nyaralás) stb. Az ember felnőve úgy kerül be a "piacra", hogy ahelyett, hogy a jövőjét, életét építené, hónapról hónapra kínlódni fog, hogy fizesse a számlákat, hitelt, albérletet stb.
2020. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Reménytelen? Lehetetlen!
2020. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ltp elvéve.

Fizetés real értéke évek óta csökken.

Munkahelyet nagyvárosban találni Fehérváron harmad annyit fizetnek, mint BP-n, vagy Debrecenben. Veszprém szintű kisvárosban meg kihalásos alapon lehet munkát kapni.

Az egészségügyi ellátás romlik.

A stressz nő és az utcán már egymásnak esik két ember, akinek kisebb nézet eltérése van, de a pártpolitika beleszól.

70 ezer nettót elvettek mindenkitől, akinek első lakás hitele volt, cserébe sokkal kevesebb és drágább hitelt adtak, amivel a 0-1-2 gyerekeseket nem is tekintik életre alkalmasnak.

Az oktatás olyan, hogy a tanár ismerőseim mind az mondják, még Szerbiában is színvonalasabb diáknak menni, mint itthon. Ez ugye ismét reménytelenséget ad.

Az állam nem a lakhatást, hanem az építő ipart lendíti fel, miközben a fiatalok 15-20 éve küszködnek a lakhatással és félnek a hiteltől. Jó okkal!!

A munkahelyeken azok kapnak nagy pénzt, akik nem teljesítenek, hanem haverok.

A diploma értéktelen, mert nem ad sem gondolkodásmódot sem field tudást.

A számunkás képzést már jó ideje tönkre tették.

A mezgaz nagy része külföldi kézben, vagy szándékosan csődöltetve.

A gazdagok és jó módúak egyre több támogatást kapnak, amit a fiatalok nem tudnak igénybe venni, így még jobban lemaradtak és nyílik az olló.


Remény, cél, és élet lehetőség nélküliek a fiatalok.


Ma meg, aki 10-20 évet dolgozik, az is kevesebbet ér, mint, aki vállal 3 gyereket. Ergo nem éri meg sem tanulni, sem komolyan dolgozni, hanem dugni kell. Mindegy kivel, csak PoTyOgJoN belőlünk a gyerek, legalább 3.

Ez nem egy olyan cél, ami előre visz. Tudom, hogy vannak, akiknek tetszik, de mindenki mást mélybe taszít.

2020. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Érezte a bukását.

Másodjára vannak problémák az országban amelyek beárnyalják a jövőképet.

2020. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!