Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor derül ki pontosan, hogy...

Mikor derül ki pontosan, hogy kapjuk-e tovább a költségvetési pénzeket az EU-ból?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam, hogy Orbán nyilatkozta, hogy most valami nagy horderejű döntésért mennek Brüsszelbe, ami fontosabb mint a foci. Akkor pedig írtó fontos lehet. Arról van szó, ha jól értem, hogy az ország továbbra kapja-e a költségvetési pénzeket? Melyik nap derül ki pontosan ? Mikor lesz a végső szavazás erről? Pl jövő hét szerdán, pénteken?


Az EU szerintem már ezt is eldöntötte, mint mindent. Szóval én már készpénznek veszem. Kérdésem mi lesz ezután?Semmi pénz nem jön az EU-ból? Hogy élünk ezentúl?



2020. júl. 19. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamelyik képviselő mondta, hogy azt szeretnék elérni, ha közvetlenül is lehetne pályázni az EU-s pénzekre; tehát hogyha pl valamelyik városban kell kórházfelújításra, vagy nemtom, ez most csak egy példa volt; akkor közvetlenül a kórház kaphassa meg a pénzt; ne pedig a politikusok kapják meg, -és oszthassák el újra. Tehát, hogy közvetlenül oda menjen a pénz , ahova kell. Talán a Dobrev Klára mondta, hogy most ez neki egy kitűzött cél, azt hiszem, ő mondta. Talán tőle hallottam; vagy őtőle is. De mindegy; bárki is vetette föl elsőként, nagyon jó gondolat szerintem. Meg tök jó, hogy benne van ez a téma a közbeszédben, mert ez egy klassz ötlet, elképzelés szerintem is.
2020. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Amúgy én arra gondolok, hogy mostmár pár napon; de pár héten belül biztosan kiderül, hogy mikor lesz ez lefixálva; hogy ki kap pénzt, és mennyit kap. Mondjuk 3 héten belül én talán arra tippelnék, hogy ki fog derülni, mert ha pl ezt már a napokban tárgyalják; -és szerintem igen - akkor érted; szal már nincsen olyan sok idő, hogy megtudjuk; tehát nemsoká. Én arra gondolok.
2020. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!