Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László válaszolt...

Toroczkai László válaszolt Tomcat videójára amit róla csinált. Ti kindek hisztek?


2020. júl. 19. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Egyelőre nem foglalok állást a témában, hogy kinek van igaza.

De Tomika olyan durcinak tűnik.

2020. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk egy szavazást csinálhattál volna, mert így biztos nem írom le,hogy kinek hiszek, mert lepontoznak...
2020. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Alain Delon ***** válasza:
73%
Ez majdnem olyan komoly, mint mikor Tibi atya és Ponciusz Pilátusz veszekedett.
2020. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Naívság bármelyiküknek is hinni.
2020. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen Toroczkainak.Na de a videó lényege a vége,mikor az rtl a téma.Remélem az rtl rajongók is megnézik,micsoda globális agymosásnak a részei.Az rtl válasz sms-e sem piskóta." Ami jogos,arról nincs mit beszélni".Ezt írták vissza Toroczkainak.Fájt,hogy van olyan polgi,aki normális biciklisávokat is tud csinálni.
2020. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Toroczkainak.
2020. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Már a kandúr videójából is látszott, hogy kinek dolgozik, és miért pont ott, ahol.
2020. júl. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Egész éjszaka ezen gondolkodtam.. komolyan. Semmire sem jutottam.
2020. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát mivel Tomcat van az egyik oldalon, így automatikusan a másik oldalnak hiszek, még, ha az Toroczkai is.

Tomcatet nem hiába gyűlölik mindenhol. Az a pali kb. minden volt már az utóbbi időben. 2006ban egyik nap még az '56osok fattyainak nevezte a tüntetőket, akiket agyon kellene verni, rá 1 hétre köztük volt ő is tüntetni, stb.

Liberális is volt már, ha jól tudom.

Ez meg csak még a politikai hovatartozásos hazugságai. Kismillió balhéja volt már, például mikor nem kevés pénzt gyűjtött a haverjának, hogy az kiutazzon dolgozni talán Ausztráliába, de nem utazott ki és a pénzt se akarták visszaosztogatni.

Tolvajkergetős ügyvédi pénzeknél is ezért akarták sokan, hogy olyan számlára menjen, amihez Tomcatnek olyan szinten semmi köze ne lehessen, hogy az adott bank épületeibe se mehessen be, mert képes lenyúlni. Nem hiába merült fel, hogy nem-e abból menekült ki külföldre.

Ha jól tudom legutoljára arról hazudozott, hogy Kanadába politikai menekült. Kár, hogy Kanada nem ad ki politikai menekült státuszt évek óta csomó európai országnak.

Úgyhogy egyértelműen nem Spiclicatnak hiszek.

2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Tomcat akkor rak ki egy lehúzó videót, amikor már rég messze jár, és igazság szerint full nem kéne már erdekelnie ennyire a magyar politika. Közben egy roma származású "aktivista" is becsmérli a fent említett politikust. Egyértelmű, hogy valaki súlyos pénzeket fizetett Tomcatnak, hogy lejárassa Toroczkait...

+ Az elveik azért megegyeznek, tehát az ellensegem ellensége a barátom, Tomcat nincs túl jóban a kormánnyal és a libisekkel, akármekkora is az ellentét az ő elveinek akkor is a Mi házának felel meg mint kormány. Innentől kezdve egyértelmű, hogy eladta magát.


Kár érte, én bírtam a megmozdulásait!

2020. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!