Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Mi tetszik a...

Baloldaliak! Mi tetszik a jobboldali pártokban? Jobboldaliak! Mi tetszik a baloldali pártokban?

Figyelt kérdés
Nincs olyan, hogy valakinek ne tetszen valami a másik oldalból.

2020. júl. 19. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Én DK-s vagyok, de ezt a kérdést nem tudom értelmezni.

Neked mi tetszik a fideszben aki régen liberális párt volt?

2020. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nos mint inkább jobbosnak nagyon semmi nem tetszik a balosban.
2020. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van olyan baloldali ember akinek ne fájna a Trianon? Az itthoni jobboldal célja például ez. Segíteni a külhoniakat, avagy visszacsatolni a területeket.
2020. júl. 19. 21:47
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Ellenzéki vagyok, de az például tetszik a Fideszben, hogy a dolgozó embert támogatja a családpolitikájuk, nem a semmire szaporodókat.

Mást nem tudok mondani, ami tetszene bennük, csak még a KATA adózási forma, de azt épp most herélik ki.

2020. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Jobboldali párt? Ebben az országban??? O.o
2020. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokra vagyok kíváncsi, mint a 4-esé.
2020. júl. 19. 21:56
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Jobbosként tetszik a baloldali pártok alapjövedelem-elképzelése (milyen kár, hogy ez mindig csak ellenzékben jut eszükbe). :)
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Balosként az,hogy magyar polgárok érdekeit tartják a legfontosabbnak,azt tartják szem előtt
2020. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

"Jobboldaliak! Mi tetszik a baloldali pártokban?"

Nekem az, ahogy lejáratják saját magukat ajtónak rohangálással, korláton csimpaszkodással, qrva nagy képekkel, álmentős videókkal, meg kamu választási csalásos kitalációkkal. Tetszik, hogy hagyják gyurcsánynak, hogy felszámolja az ellenzéket és begyűrje maga alá.

De természetesen ez a jelenlegi parlamenti ellenzéki "baloldali" pártokra vonatkozik, amiknek semmi köze a baloldalisághoz.

2020. júl. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7:

Komolyan, ha az alapjövedelem elképzelés, ami erősen szélsőbalos, és nekem ellenzékiként is túlzottan baloldali (igazából komcsi elképzelés), neked tetszik, akkor miben nyilvánul meg, hogy jobboldali vagy?

2020. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!