Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitölthetik-e a nemzeti...

Kitölthetik-e a nemzeti konzultációt a Mo-on élő külföldiek? Vagy a külföldön élő magyarok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 23:33
A kérdező szavazást indított:
csak Mo-on élő magyarok
bárhol élő magyarok
Mo-on élő európai állampolgárok
Mo-on élő bármilyen állampolgárok
nem tudom
mindegy is
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Minek teszel ki olyan kérdésre szavazást, amire egyértelmű a válasz, nem egy vélemény? Amúgy a legtöbb opciót nem is tudom értelmezni, a magyar állampolgárok tölthetik ki.
2020. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1

Bocs, de akkor nem jó a -bárhol élő magyarok- választás?

2020. júl. 23. 00:10
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Attól, hogy magyarországi állampolgár vagy, attól még nem leszel magyar (lehet hogy cigány/szlovák/román/német vagy) illetve attól, hogy nincs magyar állampolgárságod, attól még lehetsz magyar.
2020. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3

Hát akkor majd legközelebb ügyelek erre is.

Akkor úgy kellett volna, hogy írni, hogy -magyar állampolgárok-, ugye?

2020. júl. 23. 00:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Online kitölthető, tehát bárhol a világon a magyar állampolgárok kitölthetik. Ott is van a kezdőlapon a helye, nyilatkozni kell róla: "Magyar állampolgár vagyok"

[link]

2020. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
És ki ellenőrzi, hogy pl ha nálam nyaral egy német rokonom akkor oda adom neki hogy töltse ki a helyemben? Mert szerintem senki.
2020. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4/6

Igen. Látom lepontoztak, de azért még fenttartom azt, hogy az állampolgárság az egy adott országbeli jogokat ad míg a nemzetiség az egy népcsoport. Rengeteg magyar él pl. az USA-ban is, közülük sincs mindenkinek állampolgársága, de attól még ha magyarnak vallják magukat és magyarok a felmenőik, attól még lehetnek magyarok és primitívségre vall ezeket a fogalmakat keverni.

2020. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

A nemzeti inzultációval két értelmes dolgot tehetsz:

1. WC-papírnak használod

2. leadod a Momentumnak (de ennek is csak akkor van értelme, ha az 1. már megvolt)

2020. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

"nyilatkozni kell róla: "Magyar állampolgár vagyok"


:))))))))))))))))))))))))))))))

2020. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

8-as!


A nap válasza.

Ott a pont!

2020. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!