Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön élő kettős állampolg...

Külföldön élő kettős állampolgárok ti szavaztatok 2018ban?

Figyelt kérdés

Az Ukrajnai,Szlovákiai,Szerbiai és a Romániai magyarok véleményére vagyok kíváncsi.

Ti mentek szavazni a magyar választásokon?

Ha igen, melyik pártra?



2017. jún. 25. 18:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Szeretem a pörköltet, szóval ha valami ütős kis rendezvényen jóllakatnak vele, akkor minden további nélkül szavazok arra a bizonyos pártra, amelyik megvendégelt. Erdélyből vagyok amúgy.


Ui: a bablevest is szeretem, de csak ha sok kolbász van benne!

2017. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy kire szavaztok? :)
2017. jún. 25. 18:54
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Azok a szlovákiai magyarok, akik felveszik a magyar állampolgárságot, elveszítik a szlovákot. Szóval nem hiszem, hogy sok lenne belőlük.

A többi országban nem ismerem a helyzetet.

2017. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Ennek az országnak már tökmindegy. Személyes érdekem, a minél zavarosabb, korruptabb, mellébeszélő párt a nyerő. Akkor nekem is van mit keresgélni a zavarosba. A jelenlegi, tökéletes. Mindenki el van foglalva a saját pecsenyéjének sütögetésével. Ezért, békén hagyják az embert, ha ő is sütögeti a sajátját. Az ígérgetéseket, meg minden párt feldughatja magának.
2017. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

Mi megyünk.

Az igaz, tisztességes pártra szavazunk.

Már várjuk a papírt hogy mikor lessz.

Persze mindketten leadjuk a voksot a FIDESZ-KDNP -re.


Köszönjük Orbán Viktornak az állapolgárságot.

2017. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

Jézusom, ha külföldi magyar a fideszre akar szavazni, akkor inkább ne is szavazzon. Ne akarjon már dönteni a magyarországi magyarok sorsáról. Nem nektek kell majd elviselni Orbánt... Én sem szavazok, mert nem ott élek. Ennyi.

#MindegyKiCsakNEaFidesz

2017. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Én még kiskorú vagyok, de szinte összes felnőtt rokonom megy szavazni. Egész utca is nagyiméknél. Mind a Fideszre fognak szavazni. És miért ? Viszonzásképp a rendszeres lerománozásért, hátat fordításért, őseink és kultúránk megtagadásáért a magyarországi magyaroknak.
2017. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Szóval tudjuk, hogy a Fideszt utáljátok és ezért szavazunk rájuk. Eleget hallgattuk a románozást.
2017. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
7. Ezzel nem csak a retardált magyarországi magyaroknak ártotok, hanem a rendeseknek is.
2017. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
#7 mi magyarországiak örülünk neki (a többség legalábbis). Még mindig a ficsesz a legkevésbé rossz párt az esélyesek közül.
2017. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!