Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már megint Karácsonyék miatt...

Már megint Karácsonyék miatt nem kap a főváros támogatást?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely által vezetett főváros egy pályázatot sem tud hiba nélkül elkészíteni? Mit várunk akkor a lánchíd felújítástól? Hibásan adtak be egy EU-s pályázatot ezért 900 millió forintos támogatást buktak a csepeliek.

Ennyire alkalmatlan vezetése még soha nem volt a fővárosnak - ez már röhej!!!!



[link]



2020. júl. 23. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

"Ennyire alkalmatlan vezetése még soha nem volt a fővárosnak"


Alkalmasak, csak a Ner-huszárok lehetnek! :)

2020. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

És gondolj bele, mi lesz, ha ez még így fog menni 4 évig.

Szerintem le kéne már váltani ezt a töketlen, teszetosza filozófust. Egyre több korábbi szavazójától hallom, hogy hát nem volt egy jó döntés...én pedig már időben szóltam.

2020. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Én is azt vettem észre, semmiben sem másabb Karácsony mint az ellenzék. Csak az egyik míg stadionokat építget, addig a másik biciklisávokat jelölget ki önkényesen. Ez lenne az ellenzéki népakarat és demokrácia?
2020. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Tarlós Fakocka Pista sokkal alkalmatlanabb, bár hallom néhány embertől, hogy eddig Demszky volt a legjobb.
2020. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

"bár hallom néhány embertől, hogy eddig Demszky volt a legjobb."


😂😄

2020. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
5-ös! Tudom fideszes körökben ez egy feloldhatatlan paradoxon, elvégre szerintetek Budapest senyvedett az alkalmatlan Demszky alatt, akit mindenki utált, de azért a fickót mégis újraválasztották négyszer, és ezt az apró logikai "problémát" egyikőtök sem tudja megmagyarázni. Tömegek gyűlölték, minden pesti megvetette, tönkretette Pestet, mégis sorra újraválasztották. Sosem bukott meg választáson, önként állt fel.
2020. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

#6 Nincsen benne semmi paradoxon. A budapestieknek nem a fejlődés kellett, hanem a balliberális politikai hívószavak - mint ahogy most is. Az ő döntésük.

Majd ha észhez térnek és elegük lesz abból hogy most megint nem fejlődés lesz hanem leépülés, akkor majd nem ballibes polgármestereket választanak és megint haladni fog a főváros.

Ha nem, akkor meg nem.

2020. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

2. A politológia társadalomtudomány, nem filozófia.


Utolsó. Nem, a budapestieknek nem a balliberális vezetés kellett, csak már a tökünk tele volt a £¡d€$$zel. A budapestiek nagy része taktikából szavazott Karácsonyra.

2020. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti
2020. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

#8 Vicces amikor ilyeneket olvas az ember. Tudod a legsötétebb buta bunkók hiszik csak magukról, hogy mindent jobban tudnak másoknál és egyedül ők minden tudás birtokosai.

Akinek valóban van tudása, vannak ismeretei, az pontosan tudja hogy mekkora is a világ, mi minden van amiről még nem is tudhat - ráadásul eszébe nem jut elvágni magát a neki nem tetsző véleményektől.

A buborék amiben élsz, az elvág nem csak a valóságtól, de az értelemtől, tudástól is.

Olyanok vagytok mint a macska amelyik belebújik egy dobozba. Nem lát semmit mert a fejére szorult, de rohan előre, mert ő tudja hogy merre van az arra. Aztán meg nem érti hogy megint koppant a falon, majd megint, majd megint. Hiszen ő nem is látott ott semmit.

2020. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!