Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le kéne váltani a Fideszt?

Le kéne váltani a Fideszt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 15:53
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

14-es: Mészáros hol volt 10 évvel ezelőtt? Sehol. Egy szaros gázszerelő volt, aki alig néhány év alatt lett az ország leggazdagabb embere, és emellett, legfőképpen Vitya jóbarátja. Nem gyanús ez neked? És igenis lopnak közpénzt, akár hiszed, akár nem. Meg jöhetsz azzal, hogy "Gyurcsány is lopott", és ebben igazad van, ezt én sem tagadom. De Fletó milliós tételekben lopott, Viktor és a Fidesz pedig milliárdos tételekben.


Amúgy, hogyha mindenben ők a legjobbak, akkor soroljad azokat a példákat, mert most kiváncsivá tettél! :)

2020. júl. 23. 16:40
 22/54 anonim ***** válasza:
21%
Én azt mondtam volna, hogy igen, de aztán belegondoltam, mik lennének az alternatívák, és egyelőre inkább nem. Elkeserítő belegondolni, hogy megint 2 évünk van arra, hogy megjelenjen egy normális párt, persze esélye nincs, megint választhatunk majd ugyanezek közül.
2020. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
0%
Nem ironizáltam. Undorodom tőletek. Főleg a Fideszesektől és az ellenzékiektől. Egyáltalán az egész undorít, igazán visszataszító.
2020. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
39%
Felsoroltam őket kérdező amiket írtam azok sosem voltak olyan jók Magyarországon mint ma de akkor újra ha ovis vagy és nem érted. Az SZJA extrém alacsony ami remek. A média folyamatosan tudósít minden veszélyről. Gyurcsány azért lopott csak milliókat mert nem volt mit lopni. Mészáros egymaga felépítene egy országot is ha kell. A koronavírust megfékezték ezeket senki sem tudná olyan jól mint ők. Senki alatt nem lenne olyan alacsony az infláció és olyan magas a béremelés, ebben is ők a top 1 esek. Tájékoztatják a népet minden formában a közelgő vészről. Hazafiasan cselekedtek mindig is. Írtam csomó példát de cáfolni nem tudtok. Sokkal több pénz forog mint 2010 előtt. Jöttök az 1300 emberrel de mit nem értetek abban, hogy ők nem illegális migránsok hanem jó szándékú Genfi egyezménynek megfelelő civilek?
2020. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
31%

Jézusom mennyi troll szaladgál ennél a posztnál.


Természetesen igen, le kéne váltani a Fideszt. Viszont előszö az "ellenzéket" kéne, mert amíg az "ellenzék" többet árt a Fidesznél is, addig nincs miről beszélni.

2020. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
45%

Mondom miben a legjobbak:


Állami pénzeket zsebrevágni, családon belül szétosztani


(Amit meg lehetne csinálni úgy is, hogy közben fejlődne ez, az. És nem, a stadion nem fejlődés)


Állami pénzen kokainnal és kurvákkal szórakozni.


A jog és törvények semmibevétele, lealacsonyítása.

(Kaleta, oligarchák pereskedései)


Megszégyeníteni a kereszténység fogalmát, annak értékeit.



Az egész ország, annak természeti csodáinak privatizálása.


Az ellentmondók, kritikusok azonnali és teljes elnémítása.


Soroljam még?

2020. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
59%
Milyen elnémítás? Bárki szidhat akárhol. A youtubon is anyázhatod őket.
2020. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
60%

😂😂😂😂😂

Ezt te sem gondolod komolyan ugye? Puzsért szerinted miért perelik 2 hetente? Az index meg hasonló korábbi esetek miért történnek?


De ha ez volt az egyetlen, amibe beleálltál, akkor rátapintottam a lényegre a többivel...

2020. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

24-es: Akkor hadd mondjak el valamit!


Mészáros sehol sem lenne, ha nem Orbán lenne a miniszterelnök! Hogyha más lenne a hatalmon, akkor is ugyanolyan jól kezelte volna a koronavírust. Nem, nem tájékoztat a média valóságosan, rengeteg dologról. Az MTVA, az Origo és társaik mind hazudnak sok-sok dologban!


Tájékozódj, és akkor talán rájössz, hogy a helyzet itt Mo-n nem annyira fenékig tejfel, mint ahogy azt Orbán mondogatja!

2020. júl. 23. 16:57
 30/54 anonim ***** válasza:
70%
De már elérték, hogy ha politika akkor Gyurcsány vagy Orbán. S ezt tapasztaltam is a saját fülemmel hallottam, hogy mé Gyurcsány jobb lenne...? Ha Gyurcsány lenne...mintha a politikában csak Orbán és Gyurcsány lenne. A Fidesz kommunikációja (is) manipulatív résen kell lennetek.
2020. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!