Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le kéne váltani a Fideszt?

Le kéne váltani a Fideszt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 15:53
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
29%
Akkor válaszolok is. Nyilván van rosszabb mint a Fidesz de szerintem ma Magyarországon egy párt tudna ekkora kárt okozni ha egyedül lenne hatalmon. Úgy egy párt, hogy egy párt lenne egyszerre hatalmon. Tehát ha DK vagy Mi Hazánk kéne egymagába az nekem nem kéne. Egy ellenzéki összefogás szerintem nem tudna akkora kárt okozni mint a Fidesz ha mondjuk 3-4 pártból állna mert nem lehetne az mint ma, hogy egy párt egyedül rendelkezik ekkora hatalommal. A Mi Hazánktól kicsit félnék a DK ól nagyon ha ők kerülnének hatalomra. Régen azt mondtam, hogy fujj összefogás de ma az is jobb lenne a Fidesznél mert ők nyilvánvalóan nem foglalkoznak a magyarok nagyon nagy részével, direkt hazudnak és lopnak. Ha ez megszűnne vagy mérséklődne jelentősen már jobb lenne. Nem azt mondom, hogy csak 100% tisztességes legyen hanem olyan aki max félig ennyire romlott az már javulás lenne nekünk.
2020. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
48%

Le ,de mire vagy kire.

Sok sikert álmodozók.

2020. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
60%
A Fidesz jelenleg annyit lop és hazudik, hogy rosszabb nehezen jöhetne a kínálatból is.
2020. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
2020. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
39%
Le, csak éppen a többi lehetőség is nagy sz.r.....
2020. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
32%
Le. Most látszik, hogy nulla a fidesz. Igen kevès arányban akarják, hogy maradjon.
2020. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
53%

"SZJA csökkentés. Rezsicsökkentés. Folymatos béremelések reálértékben. "


Az SZJA-t 1%-kal csökkentették a lakosság többségének. Akiknek valóban csökkentettek az a felső osztály, ahol eltörölték a sávos adózást.

De a csökkentés mellett kapásból 0.5%-kal emelték a Tb hozzájárulást, és 2 %-kal az ÁFÁ-t.

bevezettek közben

Tudsz számolni?

és az új adók, amit az imádott kormányod vezetett be: [link]


Csökkenő rezsik?

[link]

[link]

[link]


Béremelések?

Persze, könnyen hoz olyan törvényeket, amivel másokat a béremelésre kötelez. De mikor is emelte ez a kormány a saját alkalmazottjainak a bérét?

[link]

[link]


És mennyi is az emelt bér?!

Miközben:

[link]

2020. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
37%
utolsó már leírtam, hogy poénkodtam.
2020. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképp, de nem a régi baloldalra, tehát sem a DK-ra, sem MSZP-re, sem Párbeszédre ami az MSZP csicska pártja, sem Momentumra ami az új SZDSZ.
2020. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
30%
Én már azzal is megelégednék ha a Fidesz nem nyer akkora előnnyel és nem lesz meg a többsége a parlamentben hanem rákényszerül egy koalícióra vagy kisebbségi kormányt alakítana és ténylegesen a parlament lenne a jogalkotó ág.
2020. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!