Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki leírná mi a helyzet a...

Valaki leírná mi a helyzet a Mi Hazánkkal?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi amit a barátom (Google) ír. Érdekel, hogy ti hogyan látjátok őket, miben jók a nézeteik stb. Mert én nem tudom igazán hová tenni őket. Mi a fő ideológia? Mennyire szélsőséges? Jó az irány?

2020. júl. 23. 16:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Andersen mesélj még.
2020. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

"11-es, kurvára nem a fidesz fiokpártja."


Akkor mivel magyarázod a tatabányai esetet?

2020. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%
Egy fidesz fiókpárt. Bármi van a fideszel együtt szavaznak mindenre. Ez az oszd meg és uralkodj elv semmi más.
2020. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nos a jobbikból váltak el, mert egyre nagyobban lehettek az ellentétek ahogy azok elkezdtek beterpeszteni a balosoknak, elqrónak. Meg is látszott egyből ahogy a támogatottságuk összeapadt, hogy nagyon megérhette nekik. Majd kiderül mire mennek, viszik. Vannak felesleges elképzeléseik is, meg olyan is aminek értelme van, mondjuk nem nagyon frissítem ezekről az adatbázisomat, hogy mik vannak éppen.
2020. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Tomcat elmondja."


Mondjuk Tamásmacska inkább hisztis, durcás óvodásnak tűnik. Kb. a "mentőtiszthez" hasonlíthatnánk.

2020. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!