Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek miért nem tudják...

Ellenzékiek miért nem tudják elismerni az Orbánkormány érdemeit amellett, hogy utálják a Fideszt?

Figyelt kérdés

Pl. most az EU-s csúcson Orbán +3 mrd forintot harcolt ki Magyarországnak, ami tudom, hogy nem egy világsiker, szó sincs erről, de ott az ellenpélda, Klaus Johanis, román államfő, aki végig állt ott, mint a fax a lakodalomban, meg se szólalt, lehet azt se tudta hol van, és hazajött, majd elmondta, hogy 80 mrd-t hozott haza....


Az ilyen érdemeket (amikor valamit jól csinálnak, még 1001 példát fel lehetne hozni), miért nem lehet kiemelni, mint ELVÁRÁST az ellenzék felé?



2020. júl. 24. 08:24
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
+3 mrd euró***
2020. júl. 24. 08:25
 2/45 anonim ***** válasza:
87%
Nemcsak az ellenzékiek utálják a fideszt, hanem a magyarok nép értelmesebb része is!
2020. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%

Nyuszifül te meg én abból a 3 milliárdból nem látsz semmit.

Az marad a bandánál. Ha nem jött volna plusz 3 milliárdal haza, akkor se lenne semmi különös.

2020. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
magyarok = magyar
2020. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%
Mert a lopás nem érdem hanem szégyenletes dolog és egyben bűncselekmény is.
2020. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%

"...miért nem tudják elismerni az Orbánkormány érdemeit....?"


A csókosai megtollasodásán kívül milyen érdemei vannak?

Csak ártott az országnak!

2020. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%

Orbán országromboló munkássága mellett eltörpülnek azok a dolgok amelyek tényleg értékelhető demokratikus vagy divatos szóval keresztény emberhez méltó tettek.

Az ahogyan ő fényezi magát még nem jelent semmit. Tudom hogy hatalmas államférfi szeretne lenni, sőt a koronavírus kapcsán megcsillantotta a hadvezéri képességeit is (legalábbis ő így gondolta), de számomra csak egy szimpla tolvaj aki ellopja a magyar emberek pénzét.

De ha majd találkozok igazán értékelhető államférfiúi cselekedetével, akkor szólok.

2020. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%
Mert nincsenek érdemei.
2020. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
9%
Íme a fenti kommentek tökéletesen jelzik az ellenzéki szavazók tudatállapotát, amelyre természetesen igen nagy hatással van a magyar ellenzéki pártok tudatállapota...Én továbbra is fenntartom, nélkülük előrébb lenne az ország, kellene egy normális ellenzék és természetesen normális ellenzéki szavazók, akik érveket is tudnak felhozni, nem csak szajkózni gazdáik szavait ( lopás, diktatúra, stb) és buta proli módon gondolkodni.
2020. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
88%

#9

Tehát a te értékrendedben az a lopás amit a fidesz művel teljesen rendben van ?

Igen én buta ateista proli úgy gondolom, hogy nem illik lopni.

Nem illik ellopni a közpénzt. Azzal jó gazda gondosságával kell bánni.

Ha ebben nem értünk egyet akkor nem tudom nálad hol kezdődik a tisztesség és a becsület.

2020. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!