Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az emberek, akik úgy...

Azok az emberek, akik úgy politizálnak, hogy közben semmi ráhatásuk nincs a politikára (azon kívül, hogy pár évente elmennek szavazni), miért teszik?

Figyelt kérdés

Nyilván a hétköznapi emberekre gondolok itt, nem youtuberekre pl., akik pénzt keresnek vele, vagy bármilyen más formában hasznuk származik belőle.


Ez egyfajta szórakozás nekik? Egyszerűen csak nincs jobb dolguk? Vagy mi ennek az oka?



2020. júl. 24. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Tudod a politika meghatározza a mindennapjainkat! Sőt meghatározza a jövőnket, meghatározza még a gyermekeink jövőjét is... éppen ezért úgy gondolom, hogy egy értelmes, normális , felelős ember nyilván valamilyen szinten foglalkozik a politikával, figyeli annak eseményeit, hatásait, hiszen az ő életére is igen komolyan hatással van.
2020. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
20%

Igen, nincs jobb dolguk.

Olyan ez, mint kimenni egy focimeccsre és nézni, ahogy pár ember rugdossa a labdát, közben meg anyázni valamelyik csapatot.

Primitív emberek szórakozása.

2020. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az én környezetemben többnyire azok polizitálnak, akiknek gyakorlatilag nem sikerült semmit elérni az életben és ezért valamelyik politikai pártot vagy politikust okolják.
2020. júl. 24. 11:11
 4/13 anonim válasza:
20%
Van sok ilyen félkegyelmű, de legalább jót lehet röhögni rajtuk :)
2020. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

"nem sikerült semmit elérni az életben és ezért valamelyik politikai pártot vagy politikust okolják."


Jogosan! Valakik, csak csak kilopták a szemüket!

A bajt tetézi, hogy pont ezek a szerencsétlenek szavazgatnak a kifosztóikra.

"Hát kire szavazak? Viktortú úcsincs jobb!"

2020. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De akkor másnak miért nem lopták ki? Rengeteg sikeres ember van az országban politikai hovatartozástól függetlenül. Nekem pl. nem lopta ki a szememet senki.

Kiknek lopták ki és kinek nem?

2020. júl. 24. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

"Nekem pl. nem lopta ki a szememet senki."


Csókos vagy-é, ember! De ne hazudj!

2020. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Baromi jó! Egy kérdezös oldal politika kategóriájában ekézed azt, aki politizál! :D

Remélem nem csak én érzem miért muris is ez! :DD

2020. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 aki nem politizál, az hogy tudna válaszolni a kérdésre?

Nyilván olyat kell kérdeznem, aki politizál.

2020. júl. 24. 11:56
 10/13 anonim válasza:
45%

5-ös hogy kell érteni a kilopást?

Én tanultam, képeztem magam folyamatosan, ennek eredményeképpen most jó munkahelyem van jó fizetéssel.

Hogy kell elképzelni, hogy kilopják a szememet?

2020. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!