Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve Karácsony...

Meg vagytok elégedve Karácsony Gergely vezetésével? Hogyan vezeti a fővárost? A káoszba fogja vezetni?

Figyelt kérdés

Meg vagytok elégedve Karácsony Gergely főpolgármester vezetésével?

Kedves Budapestiek mostmár hogy valóra vált az álmotok hogy az ellenzék vezeti Budapestet ,beláttátok hogy nem lett kolbászból a kerítés?


A Lánchíd lefog szakadni a autósok és a gyalogosok alatt ,a albérlet árak ugyanolyan magasak és elérhetetlenek mint voltak ,tervezik a dugó díj bevezetését és számos Budapesti fejlesztést megakarnak szüntetni.


Mennyivel lett jobb Budapest hogy Karácsony Gergely vezeti a várost?

Ingyen adják a kenyeret?

Ugye hogy nem ,akkor meg minek kellett nektek az ellenzékel szövetséget kötni?

Ez ugyanolyan mintha az ördöggel köttetek volna alkut.


A város visszafelé fejlődik , Tarlós István vezetésével már régen elkezdődött volna a jelenleg életveszélyes Lánchíd felújítása ,de Karácsony Gergely és ellenzék valószínűleg zsebre tette a erre szánt pénzt?

Megérte Karácsony Gergelyre szavazni?



2020. júl. 24. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem,nem vagyok vele megelêgedve és egyre jobban nem.Mentségére szóljon,hogy csak egy báb,papiron csak polgi.Amiért a legjobban haragszok rá,hogy a kampányigéretével elkentétben b@szik az állatvédelemre ( is).Egy csicska,akit Soros lefizetett.Semmi más.Nesze neked klíma a metrón.Bezzeg most Tordaiék nem mennek szaunázni...
2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok vele megelégedve.

Na, de azért Tarlóst sem volt ám szent, ne magasztaljuk az egekig.


A közlekedésben olyan problémákat akar baltával megoldani,amit szikével kellene.

2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja és azt el felejtettem hogy azt ígérte hogy a 16 éven aluliaknak ingyen lesz a budapesti közlekedés ,én nem hallottam róla hogy ez megvalósult volna.


Valószínűleg ez is csak hazugság volt.

2020. júl. 24. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Az országot eltartó egyetlen város, az átlagosan legmagasabb végzettségű és képzettségű lakossággal úgy döntött, hogy más kell, mint Mucsára. Ez van, ne tessen hisztizni.
2020. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Geri a PR politikusok díszpéldánya. Magas, sármos, szelíd, így eladható. Ezen kívül semmit nem tud felmutatni (Zuglóban sem csinált szinte semmit). Most, amikor nem kampányolni, meg előválasztásosdit kell játszani, hanem dolgozni kellene, nem találja a helyét. Városvezetés helyett a Facebookon éli az életét, mert a tanácsadói szerint ma már ott lehet a leginkább eljutni a célközönséghez és lehet népszerűséget növelni. Választás ugyan nincs, a város meg közben rohad, de kit érdekel? Hisz' olyan cuki fiúcska ez a 45 éves mamlasz anyuci kedvence... :)
2020. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Elolvastam a kérdésed, és a hozzászólásod, aztán arra jutottam, hogy a fogalmazási, helyesírási képességed, és még néhány tulajdonságod alapján, amit csak tapintatból nem írok le, kár magyarázni, úgysem értenéd meg. Ráadásul nem is akarod, de ha akarnád se tudnád. Részvétem.
2020. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 a kedves Karácsony Gerid sem tud helyesen írni pedig ő polgármester na ehhez nit szólsz?


Az helyett hogy provokálsz erről már persze nem tudol beszélni csak a másikba belekötni.

2020. júl. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!