Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Index újságíróinak nincs...

Az Index újságíróinak nincs felmondási ideje? A liberálisokra nem vonatkozik a törvény? Felmondtak, és egy óra múlva nem dolgoznak?

Figyelt kérdés

Ha most beperelnék őket, és pénzbírsággal, kártérítésre köteleznék őket, a Soros-szervezetek egyből a védelmükre kelnek, hogy nincs demokrácia, hogy bánnak itt az újságírókkal.


Bezzeg ha egy egyszerű gyári munkás, ápoló, vasúti dolgozó ezt meg merné tenni, munkügyi bíróságra kerülne, a felmondási időre járó munkabérét neki kellene megfizetnie, lehet hogy még többet is.


2020. júl. 25. 00:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Talán bizony közös megegyezéssel eltekintettek a felmondási időtől, ami törvényes. Nem kell sok ész hozzá, hogy belásd, ez a munkáltató érdeke is volt, mert nem lett volna szép, amit írtak volna. De ha csak azt csinálták volna, amit eddig, gondolod, azért szerezték meg a fideszesek a lapot, azért rúgták ki a főszerkesztőt, stb. hogy utána továbbra is ezt a vonalat kövessék?!
2020. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, ez számomra is fura. Ha megbízási szerződéssel dolgoztak, nem tudom mit hisztiztek az elvetett kiszervezéssel kapcsolatosan. Ha munkaviszonyban, akkor köti őket a 30 napos felmondási idő. Persze mivel összebalhéztak a jogászukkal, mármint a tulajdonos Bodolai Lászlóval, lehet nem világosították fel őket, hogy a magyar törvények szerint 30 napos felmondási idővel lehet felmondani a munkavállaló részéről, hacsak nincs olyan esemény, hogy pl. a munkáltató nem fizet ki, vagy "beküld felrobbant atomerőművvet takarítani" (erős túlzás :)), 30 napos felmondási idővel lehet távozni.
2020. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem nyert! Mert ami történt a teljes indexes csapat felmondása, ez tiltakozás, így müködésképtelenné tették az oldalt.

Ha egy kórházi osztályon felmond minden ápoló mert leváltották a fönövért, akkor az osztályt bezárják a betegeket máshová viszik a végén az üzemeltetö vagy visszakozik, vagy hagyja tönkremeni az osztályt az ugyanez igaz a másik két példádra.

Szerintem érted te is, hofy miröl szól ez csak kötözkötsz.

2020. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Kétlem, hogy ne lettek volna tisztában maguktól a felmondási idővel, szerintem jobban tisztában vannak a joggal mint te, vagy én.


Egyébként tudjátok, létezik olyan, hogy ELV. Elvből nem lesznek NER-lovagok... Ez még egy kis kártérítést is megér, ha kell egyáltalán kárt téríteniük. Egyáltalán nem vagyok benne biztos.

2020. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Nekem fideszes szavazóként se tetszik amit művelnek jelenleg a fiúk..
2020. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
Milyen fiúk? A fideszesek? Mi közük az egészhez?
2020. júl. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Ami biztos: eddig (ma 6:41) nem jelent meg cikk az Indexen. A Népszavában és a 444.hu-n igen.
2020. júl. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
79%
Ki mondta, hogy nem dolgoznak? A felmondás nem egyenlő a munkabeszüntetéssel.
2020. júl. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Ez az igazi munkaszellem a libernyákoknál. Ők felmondtak, rohadjon le a cég, mert nem tartják ők be a törvényeket. Ha átlag ember tenne ilyet, úgy beperelné a munkáltató, hogy abba nem lenne köszönet. Persze vannak egyenlőbbek.
2020. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudatjuk, hogy mennyire ragaszkodik a cég a felmondási idő letoltesehez. Lehet, hogy így állapodtak meg, azért nem dolgoznak.
2020. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!