Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Index megszűnése/átalakulás...

Az Index megszűnése/átalakulása pozitív dolog is lehet?

Figyelt kérdés

A liberális médiák közül az egyik leginkább manipulatívabb az index, a másik a HVG.


Ugyebár, vannak a radikálisabb liberális hangvételű oldalak, melyek az uszítástól sem riadnak vissza, például a Mérce, 444.Viszont, a hangvételük miatt ezek csak rétegmédiák.


Az Index, HVG viszont ideológiailag egyetért a Mércével,de nem írhatják le ugyanúgy, mert az olvasóközönség más, szélesebb rétegek.


Éppen ezért, veszélyesebb, mert szépen lassan adagolják az érzékenyítő propagandát.Főleg BLM, ilyen-olyan kisebbségek, bevándorlók...stb.A fokozatosság mindig eredményesebb, mintha úgy csinálnák, mint a Mérce.

Ez teszi az Indexet manipulatívvá.



A tech rovatukat,gazdasági rovatukat viszont, én is szeretem.

Talán, ezek a rovatuk ideológiafüggetlenek voltak.


Viszont, az érzékenyítő propagandák miatt gondolom, hogy nem kár értük.Az érzékenyítő propagandák bizony nem a függetlenségüket, objektivitásukról adnak tanúbizonyságot.



2020. júl. 25. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy 50%-os tulajdonos Vaszily Miklós, aki az elmúlt 5 évben volt az MTVA vezérigazgatója, Echo Tv elnök és jelenleg a TV2 elnöke. Hát eléggé nagy fordulat lesz itt.
2020. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Nagy változás lesz az biztos. Eléggé ferdítettek a cikken, reméljük ezután kevésbé fognak.
2020. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Kit érdekel. Csak őszinte vagyok. Szörnyű, undorító, igazán visszataszító ami itt zajlik, tényleg. Meg amilyen emberek a magyarországiak. Visszataszító, mindegy. Régóta nem láttam értelmét itt válaszolgatni, és folytatni ugyanazokat a meddő vitákat újra és újra, miközben a kutyát sem érdekli. De most már annak sincs értelme, hogy ha olyan szöveget látok, ami ilyen ne mondjam el, hogy undorodom tőlük. Mert felfordul a gyomrom.
2020. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizonytalan még a dolog, ki kell várni a végét, bármi lehetséges.
2020. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Az index csatlakozik a többi sok száz álhírgyártó fidesz lakák média táborába.


Lassan az lesz a helyzet mint a Kádár rendszerben

csak a pártközpont által megírt, jöváhagyott híreket lehet majd megtudni.

Orbánisztán jobban teljesít!

Szerintem most majd jön egy újabb kivándorlási hullám, a diktatúrákból eléggé jelentős szokott lenni ugyanis a menekülési halylam.

2020. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak átnevezik talán. Ha az M2 a Vaszily műve, akkor jobb is lenne, ha nem köztévét csinálna.

Az Echot meg bezárták, mielőtt felfutott volna, szóval ott se volt nyerő.


Az Index túl sokat akart markolni, de nem bírta a farka, ennyi. Már elérte a nőklapja szintjét propagandában.


Senkinek nem fognak az index cikkek hiányozni, ott van a hvg, 444, meg a többi eddig kisebb, amik most belehúznak. VAGY: marad az index, névnek, és átveszi a kisebb hasonlók embereit. meg a külföldről áttelepített agit-proposokat.

2020. júl. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!