Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked életszínvonal és kilátás...

Neked életszínvonal és kilátások tekintetében pozitív vagy negatív változást hozott az életedbe a COVID?

Figyelt kérdés

Nyilván meg vannak a negatívumai, gazdaság leépülése, kényszer karantén, félelem a megbetegedéstől stb.

De vannak előnyei is, pl. a hatalom gyengülése, az AirBnB, ami emberiség ellen való bűncselekmény netovábbja, most megdöglött. Így van esély megfizethető ingatlanárakra. stb.

Te összességében örülsz vagy szomorkodsz az esetleg évekig is elhúzódó koronavírus járványsorozat miatt?


2020. ápr. 22. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Itt tapsikolok egész nap a szobában.
2020. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Mi számít életszínvonalnak?

A havi bevételem több, volt egy jó beszállóm a részvénypiacra, lényegesen kevesebbet költök, ez egy részről ok.


Azonban egy rohadt pólót nem tudok magamnak venni, mert nincs hol. Hordanom kellene az idióta maszkot mindenhol, KeriGerinek köszönhetően, van nyárra 3 nagyobb utazásom, ami most necces, hogy összejön-e. A napjaim edzésből, és munkából állnak, nincs semmilyen lehetőségem feltöltődni, nem tudok színházba, moziba, kiállításra járni, emberekkel találkozni (szerencsére egyre többen kibújnak az odujukból, így ez fokozatosan javul)


Így a több pénz ellenére is azt mondom, hogy jelentősen csökkent az életszínvonalam.

2020. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha Kari Geri nevét említed, akkor Orbán Vikiét kellett volna inkább, mégis csak a főnök (vagy legalább is azt hiszi magáról), aki a korlátozásokat meg a szükségállapotot elrendelte.
2020. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem változott semmi, ugyanolyan sz@r minden.
2020. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 nemaRendőrség ***** válasza:

Munkát váltottam volna, 5x annyi fizuért, de létszámstop van most mindehol. Annyi előnye van, hogy a jelenlegi munka kb herevere, heti pár óra homeoffice, ellenben épp elég az albérletre.


Többet sportolok, már letekretem párszáz km-t a hónapban. Kinyílt a kondi, már oda is járok

2020. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"volt egy jó beszállóm a részvénypiacra"


csak figyelj, hogy legyen jó kiszállód is, mielőtt 50%-ot zuhan még

2020. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Összességében pozítivnak mondanám. A munakhelyem megmaradt változatlan fizetés mellett. Az eddigi heti 2 nap home office-t felváltotta az egész hetes.(talán ez a legjobb az egészbe nem találkozok a sok ökörrel munkába menet meg a munkahelyen se). Kevesebbet költök és jobban be tudom osztani a napomat is.
2020. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon szomorú vagyok miatta. És amiatt is szomorú vagyok, hogy az ostoba ellenzékiek pl te örültök, hogy a Fidesz is szív mert válság van.
2020. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csökkent a benzin ára, olcsóbban tankolok.

Anyagilag más változás nem volt.

2020. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat!


Ilyen szintű volatilitáson folyamatosan kaszálok a tőzsdén.


Mind középtávon, mind daytrade-ben, óriási nyereségeket lehet összehozni.

2020. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!