Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebizonyosodott, hogy az...

Bebizonyosodott, hogy az Indexet a konkurenciamédia (444,24,hvg stb..) és bal oldali vezetők darálták be?

Figyelt kérdés

Bodolai: Szándékosan robbantotta szét a szerkesztőséget Dull Szabolcs


Bodolai megdöbbentő írásában azt állítja: Dull Szabolcs egy hónappal korábban tudott arról az úgynevezett Gerényi-tervről, ami miatt a hisztéria június 21-én kitört az Index szerkesztőségében. A kuratórium elnöke szerint egy csütörtöki napon volt az igazgatósági ülés, majd másnap, “pénteken felhívtam Szabolcsot, hogy a GG tervként elhiresült ötlet nincs a napirenden, nyugodjon meg, vasárnap este sörözzünk egyet a szerkesztőség vezetéssel. Azt mondta, OK”. Vasárnap azonban a 24 újságírója olyan üzleti titkokra kérdezett rá Bodolainál, amit csak Dulltól tudhatott.


Ilyenért mondjuk Németországban szíjon vezetik el a volt vezetőt a rendőrök, én csak az igazgatóságból raktam ki


.. befutott több olyan info, hogy Szabolcs rendszeresen egyeztet magas rangú baloldali pártpolitikusokkal. Nekem egyre inkább az volt következtetésem, hogy a valódi cél nem a megegyezés, hanem az index szétrobbantása


Most a konkurencia röhög a markában, a ballib pártok rá próbálják verni Orbánra, ellenem felépített hecckampány folyik, mert hoztam egy olyan munkaügyi döntést, ami nem volt elkerülhető.



Cseh Katka vajon mit fog mondani most Brüsszelben? (Tudom még mindig Orbán a hibás, de akkor is..?!)


2020. júl. 25. 10:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#8 Őszintén szólva én büszke lennék a Fideszre és nyíltan vállalnám az arcotokba röhögve, hogy bedarálták az Index,hvg,444,24,hirklikk,nyugatifeny és az összes balos szenny propaganda oldalt ha így lenne, de sajnos a Fidesz ilyen téren tutyimutyi annak ellenére, hogy diktatúráztok.


Itt a sajnos a ti vezéretek Gyurcsány meg a balos oligarchák keze van a dologban.

2020. júl. 25. 10:44
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
#2 tény? Fura, én láttam egy nagy csapat dk színekbe öltözött főleg nyuggert a karmelita előtt
2020. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
És cserébe jöhetnének az olyan megbízható sajtók ,mint pl M1,Origo,888.hu meg a többi lölö és társaihoz köthető szemétgyárat akiknek a célközönsége azok a 2 bites öregek akik anno nagy kádár fanok voltak most meg a legnagyobb demokraták. De nem hibáztatom őket ,mert az ilyen embereknek nem kell nagyon mély és igazság feltáró cikk/ripport úgy sem megy át nekik a lényeg mert csak a Soros,Migráns,NGO,Brüsszel szavakra reagálnak. Mint a marhák etetéskor amikor meghallják a kolompot csak bizonyos adatokat fogad be a Fideszesek agya de ez már legyen a ti problémátok
2020. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 LOL Ennyire kretén vagy? Már azzal próbálsz bizonygatni, hogy levágod az oldal tetejét. 😂
2020. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:43

Siralmas vagy!

[link]

2020. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék, a "véletlenül" kihagyott rész. Be is jelöltem az Indexhez köthető cikkeket.

2020. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%

"Itt a sajnos a ti vezéretek Gyurcsány meg a balos oligarchák keze van a dologban."


Vaszily Miklós mióta balos Gyurcsány?


Echo tv neked balos gyúrcsányistának tűnt régebben vagy most a TV2? Ezeknek az elnöke volt és jelenleg is az.

2020. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!