Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebizonyosodott, hogy az...

Bebizonyosodott, hogy az Indexet a konkurenciamédia (444,24,hvg stb..) és bal oldali vezetők darálták be?

Figyelt kérdés

Bodolai: Szándékosan robbantotta szét a szerkesztőséget Dull Szabolcs


Bodolai megdöbbentő írásában azt állítja: Dull Szabolcs egy hónappal korábban tudott arról az úgynevezett Gerényi-tervről, ami miatt a hisztéria június 21-én kitört az Index szerkesztőségében. A kuratórium elnöke szerint egy csütörtöki napon volt az igazgatósági ülés, majd másnap, “pénteken felhívtam Szabolcsot, hogy a GG tervként elhiresült ötlet nincs a napirenden, nyugodjon meg, vasárnap este sörözzünk egyet a szerkesztőség vezetéssel. Azt mondta, OK”. Vasárnap azonban a 24 újságírója olyan üzleti titkokra kérdezett rá Bodolainál, amit csak Dulltól tudhatott.


Ilyenért mondjuk Németországban szíjon vezetik el a volt vezetőt a rendőrök, én csak az igazgatóságból raktam ki


.. befutott több olyan info, hogy Szabolcs rendszeresen egyeztet magas rangú baloldali pártpolitikusokkal. Nekem egyre inkább az volt következtetésem, hogy a valódi cél nem a megegyezés, hanem az index szétrobbantása


Most a konkurencia röhög a markában, a ballib pártok rá próbálják verni Orbánra, ellenem felépített hecckampány folyik, mert hoztam egy olyan munkaügyi döntést, ami nem volt elkerülhető.



Cseh Katka vajon mit fog mondani most Brüsszelben? (Tudom még mindig Orbán a hibás, de akkor is..?!)


2020. júl. 25. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Osztán honnan szedted ezt a cikket?

A hírhamisító lakájmédiától?

Netán téged is ők fizetnek?

Ha netán a hazugságaitok miatt kártérítést kell fizetnetek, úgyis kifizeti nektek a KESMA - az adófizetők zsebéből. Így szép rágalmazni, édesem, mi?


Nem!

A magadfajták darálták be!

2020. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Tény, hogy a DK nem képviseltette magát a tegnapi tüntetésen. Nyisd meg a nyugatifényt (DK szennylap) egy hír sincs az index megszűnéséről, pedig ők valóban minden lehetséges módon köpködik a kormányt. Még álmentőst is fogadnak. Tegnap egyetlen cikk volt a tüntetésről, az is olyan kontextussal, hogy orbán ellen megindult a nép.


Minden jel azt mutatja, hogy DK-s leszámolás volt a Momentum lapjánál. Sajnálom, de ezt sem Orbán hozta össze nektek 😋

2020. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 A rágalmazásokat és a büntetéseket pont a bal oldali politikusok szokták összekoldulni a szavazóktól, Makizay , Hadházy, stb stb..


A milliós fizetésükből a SEMMIÉRT nem futja rá , hogy kifizessék ha már rágalmaznak valakit..


Szánalmas a bal oldal, hogy folyamatosan azzal támadja a kormányt amit pont ŐK csinálnak.. de hát ez a legjobb terelés.

2020. júl. 25. 10:22
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Jaj ez annyira szánni való erőlködés a Fidesztől.
2020. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Hihetetlen, hogy ti mindenben csak a Fideszt látjátok ha történik valami.. olvass utána, járd körbe a dolgokat és várj 1 hónapot, hogy hol landol Dull Szabolcs aztán gondold át amit írtál.
2020. júl. 25. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

"Nyisd meg a nyugatifényt (DK szennylap) egy hír sincs az index megszűnéséről"

Érdekes, csak a kedvedért megnyitottam, és kiemelt cikkben az Indexről írnak. Na meg CTRL+F - Index

Egyből 15 találat a főoldalon. 🤔


Legalább olyanról hazudj, amit nem lehet ennyire egyszerűen utánnanézni.

2020. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Origó megírta -> bebizonyosodott.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Azt azért ne felejtsd el kedves egybites barátom, hogy mindent nem lehet megúszni. Most még magabiztos vagy, még cinikus is lehetsz, de eljön az igazság pillanata, még ebben az országban is, hidd el.

2020. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a szánalamas fideszes vergődést gyerekek.



Miért nem válalljátok nyiltan hogy mekkora ge cik vagytok?

Miért kell mindíg hazudni?

2020. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Kamu hír amit írtál kérdező


Félórája robbant kormánypárti weblapokon, egy zárt körű csoportra hivatkozva, ahol ez megjelent, vagyis ellenőrizhetetlen. XD

2020. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

6. Tessék megnyitottam a nyugatifényt.


Főoldal cikkek címei : [link]


tessék semmi indexes cikk. Legfelül van egy, de az is dk-s kontextusban, hogy már lázadnak a "parasztoks" és majd feri átveszi a vezetést

2020. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!