Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért égeti lépten...

A Momentum miért égeti lépten nyomon az ellenzéket? Amikor azt mondják, hogy megvonnák a nyugdíjas emerektől a szavazati jogot, akkor a saját szüleiktől is megvonnák? Újgazdag elkényeztetett banda.

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 19:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

#3, #4-nek:


"Az mszp hétről-hétre lejáratja magát.


A Gyurcsány-szektáról inkább ne is beszéljünk.


A Jobbik a megszűnés határán.


Lmp, Együtt, mkkp, Munkáspárt soha nem voltak tényezők."


Én azért beszélnék kicsit a Gyurcsány szektáról! Jelen pillanatban a legtámogatottabb, és fokozatosan tovább erősödik.

2020. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
32%
*sajnos
2020. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
28%

18! Akkor ha a Fidesz minden ilyen csodálatos volt, miért van az, hogy kb. hárommillió ember pont úgy érzi, hogy őket szarban hagyta a rendszer? (az ellenzéki szavazókra gondolok) Ez egy paradoxon, ha mindenki úgy érezné, hogy neki jobb, akkor nem lenne ellenzéki szavazók, itt a probléma, amit a fideszesek nem tudnak feldolgozni, hogy szerintük ez a tömeg, mert ez az, ez egy marginális kis csoport, akikkel nem kell foglalkozni. Ez a baj veletek, hogy nem vesztek figyelembe semmit, ami a világképetekkel szembemegy.


Én például hosszasan tudom neked sorolni, hogy miben ártott nekem a Fidesz, de szerinted ilyen nincsen. Itt a baj!

2020. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
15%
Összekevered a fidesz szavazókat az orbánistákkal utolsó. Te az orbánistákról írtál akik istenítik kb őt, ami meg nem tetszik arra meg köpködnek. Ezzel ellentétben a normálisabb szavazók érvek alapján döntenek egy párt mellett (pl én azért szavazok rájuk mert meglátásom szerint ha az ellenzék hatalomra jut akkor búcsút lehet mondani az országnak. Ez persze nem azt jelenti hogy nem utálom őkrt mint a sz@rt, de a sok szar közül ők a legjobbak sajnos...)
2020. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!