Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha találkoznál Cseh Katalinnal...

Ha találkoznál Cseh Katalinnal az utcán, mit mondanál neki?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 12:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
85%

Huszas kettőnk közül te nem vagy orvos, de nyugodtan elküldheted a pecsétszámodat. Kíváncsi vagyok rá, hogy mit dolgozik és hol végzett egy olyan kolléga aki egyet tud érteni az abortuszt esetén a botmixer szó használatával. Pláne, hogy technikailag is hülyeség egyébként.


És a fekete humornak is van határa. Ez a botmixerezés nemes egyszerűséggel undorító volt.

2020. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
80%
Óóó és még valami. Egyszer nem emlékszem, hogy előadó azt mondta volna előadáson, de még a legkiégettebb gyakvez sem mondott soha olyat, hogy legyünk lelketlenek. Ami meg az abortuszt illeti azok sem szeretik csinálni akik tényleg végzik is. Pláne nem humorizálni rajta.
2020. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
75%
#21 kérdezd meg a legközelebbi kollégát, "kolléga", ezek szerint rajtad kívül mindenki egyetért.
2020. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan hallucináltam amikor a 30-40 abortusz alatt aminél altattam soha senki nem nevetett...
2020. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként ez a mentális amit képviselsz kb. a másodéves medikus szint, aki beteget még életében nem látott.
2020. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
És a magánéleteből is kérdeznétek?
2020. júl. 31. 11:05
 27/47 anonim ***** válasza:
34%

Most ugye vagy egy jobboldali hülyegyerek vagy, aki bekamuzik mindent csak azért, hogy neki legyen igaza, vagy pedig pszichopata vagy, akinek nincsenek érzelmei, ezért képes fapofával kibírni mindent, ami történik a kórház keretein belül. Ezért neked nincs szükség semmilyen stresszoldásra, se pszichológusra, se fekete humorra, se boxzsákra a páciens mellett. Bár én inkább az előbbire tippelek, mert nagyon jól összemosod azt, hogy aki szereti a fekete humort az tapintatlan és műtét alatt/előtt/után mindig röhögcsél (nem mintha nem lehetne).


De a kedvedért utánanéztem, nem csak Európában praktika, hanem az egész világon mindenhol. Ha esetleg majd elkezdesz dolgozni, akkor majd megtudod.

[link]

[link]

[link]


[link]

2020. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Én Momentumos kérdező vagyok!
2020. júl. 31. 11:14
 29/47 A kérdező kommentje:
Most az is kérdésem lenne, hogy megcsókolnád e Cseh Katikát (nem tudom hogy becézik!)
2020. júl. 31. 20:29
 30/47 anonim ***** válasza:
77%

Két évet dolgoztam aneszten, utána váltottam másra, pont azért mert nem azt a stresszt pszichológus mellett is nagyon nehéz bírni,és nekem nem érte meg a dolog. Egy anesztes minden nap istent játszik a munkája közben, nekem ez nem feküdt. Egyébként semmi bajom a fekete humorral, de ez amit Cseh Katáék lenyomtak nem humor.


Ami meg a személyeskedést illeti, csak saját magadat minősítetted, mondjuk kb. ezt a szintet tudjátok. Botmixer, meg beszólogatás a vidékieknek... Ez a Momentum. Egy rakat éretlen elkényeztetett fiatal Pesti gyülekezete, akik semmit nem tisztelnek, de baromi nagy az arcuk.

2020. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!